• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Stormdrake Guard

99120218056
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar.

415,00 zł
359,00 zł Zniżka 56,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 298,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Wraz z Paktem Draconis zaprzysiężonym między Sigmarem a władcami smoków Krondysem i Karazai, Draconith wyruszyli do walki z odradzającym się Kragnosem i odzyskali ziemie swoich przodków. Niektórzy decydują się na wysłanie bohaterskich Stormcast Eternals do bitwy, oceniając wybrane Stormcasty przez wiele tygodni, zanim zawrą symbiotyczny pakt między smokiem a jeźdźcem. Uniesieni na potężnych skrzydłach, ci Strażnicy Burzowych Smoków atakują każdego wroga, który niefortunnie wejdzie im w drogę, niszcząc hordy pomniejszych istot za pomocą ostrza, płomienia i pazurów.

 

Przebij się przez linie wroga dzięki potędze sprzymierzeńców Sigmara, Draconith, niosących elitarnych wojowników z komnaty Extremis. Te szybkie i śmiercionośne jednostki Potworów są równie zdolne do przypiekania swoich wrogów jaszczurzym płomieniem, jak i nabijania ich na końcach lanc i mieczy oraz stanowią śmiertelne zagrożenie dla wrogich bohaterów, którzy uważają się za bezpiecznych za swoimi liniami. Ich starożytne smocze dziedzictwo zapewnia im również wrodzoną odporność na magię, udaremniając wysiłki czarodziejów, którzy mają nadzieję wykorzystać tajemną moc przeciwko tak szlachetnym stworzeniom.

 

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw składa się ze 105 elementów i umożliwia zbudowanie dwóch strażników Stormdrake Guard w kilku różnych pozach, z których każdy może wyposażyć lancę jeźdźca smoków lub ostrze bojowe. Zapewnia również opcje zbudowania Rycerza-Draconisa, potężnego Bohatera zdolnego do wspierania pobliskiej Straży Burzowych Smoków. Ten zestaw jest dostarczany z dwiema podstawami Citadel Oval 105 mm i dwoma latającymi stojakami, a te miniatury są dostarczane niepomalowane i wymagają złożenia - zalecamy użycie kleju do plastiku Citadel i farb Citadel.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
99120218056
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Stormdrake Guard

Warhammer Age of Sigmar: Stormdrake Guard

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar.

Napisz swoją opinię
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku