Terraformacja Marsa: Niepokoje

5902650613904
Ocena 

Kosmiczny parlament zaczyna obrady!

85,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Ten moment musiał nadejść – korporacje rywalizujące ze sobą o wyższość na Marsie postanowiły połączyć siły i wspólnie przeforsować rozwiązania, które uważają za najkorzystniejsze dla rozwoju. W tym celu powstał marsjański parlament, w którym delegaci najważniejszych firm podejmują decyzje kluczowe dla przyszłości Czerwonej Planety.

Piąte i jednocześnie najbardziej zaawansowane rozszerzenie do Terraformacji Marsa wprowadza dwa ważne elementy mechaniki gry. Po pierwsze, na wszystkich uczestników gry czekają wydarzenia globalne, którym będziemy musieli się podporządkować. Będą one stanowiły utrudnienie dla graczy i z pewnością wpłyną na ich strategie. Na szczęście będziemy mieli okazję przygotować się na każde z nich.

Drugą poważną zmianą jest prowadzenie parlamentu marsjańskiego. Gracze będą mieli możliwość umieszczania w nim swoich delegatów, a tym samym wspierania konkretnych frakcji, które z kolei będą przynosiły graczom określone profity. To nowa mechanika kluczowa zarówno w trakcie gry, jak i po jej zakończeniu, gdyż parlamentarni delegaci będą nam zapewniali także punkty zwycięstwa.

Szczegóły produktu
Rebel
5902650613904
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Terraformacja Marsa: Niepokoje

Terraformacja Marsa: Niepokoje

Kosmiczny parlament zaczyna obrady!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku