Destinies: Morze piasku

787790615897
Ocena 

Spełnij swoje przeznaczenie w podróży do północnej Afryki!

149,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Wyrusz w niebezpieczną podróż aż do piasków Mahdii, pirackiego miasta u wybrzeży północnej Afryki. Czy Twoja armia da radę przebić się przez jej wysokie mury? A może Afrykańskie upały, bezlitośni piraci i Ifryt, istota z arabskich legend, sprawią, że twoje marzenia o sławie zatoną na zawsze w morzu piasków?

Destinies to rywalizacyjna gra narracyjna, łącząca grę planszową z możliwościami aplikacji. Wciel się w jednego z bohaterów odkrywających mroczny, inspirowany średniowieczem świat, którzy próbują zrealizować swoje przeznaczenie. Ale uważaj, inni gracze mogą dążyć do celu, który jest sprzeczny z Twoim!

Gra zawiera 40 dużych kafli mapy i aż 16 figurek, w tym figurkę Ifrita o wysokości aż 9 cm. Na grę składają sie trzy scenariusze, każdy oferujący rozgrywkę około 2-2.5 godzin.

Ważne! Niezbędnym elementem gry jest bezpłatna aplikacja, którą można pobrać ze sklepu Apple App Store lub Google Play. Wymagany system operacyjny to min. Android 4.4, iOS 9.0 albo aplikacja Steam zainstalowana na komputerze. Po zainstalowaniu aplikacji nie trzeba utrzymywać połączenia z Internetem w trakcie gry.

  

Zawartość:

  • 40 kafli mapy
  • 9 kart przeznaczenia
  • 46 kart przedmiotów
  • 16 figurek
  • instrukcja
Szczegóły produktu
787790615897

Opis

Czas gry:
90+ minut
Od ilu graczy:
1
Do ilu graczy:
3
Wiek graczy:
14+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Destinies: Morze piasku

Destinies: Morze piasku

Spełnij swoje przeznaczenie w podróży do północnej Afryki!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku