• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Lord of Change

5011921178650
Ocena 

Zestaw do Warhammera 40.000

525,00 zł
449,00 zł Zniżka 76,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 399,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Lord of Change jest demonem przynależącym do frakcji Tzeentch, boga magii, manipulacji i przeznaczenia. To olbrzymi ptak o ludzkim ciele, ale z wieloma potwornymi mackami i wielkimi, barwnymi skrzydłami. Jego obraz jest zmienny i pełen złudzeń, a jego forma potrafi się zmieniać według jego woli.

Jako władca iluzji i manipulacji, Lord of Change jest mistrzem magii chaosu. Posiada ogromną moc, która pozwala mu na rzucanie potężnych zaklęć, kontrolowanie energii magicznej i prowadzenie psychomanipulacji na polu bitwy. Może zmieniać rzeczywistość, tworzyć iluzje, przenikać przez przestrzeń czy manipulować umysłami wrogów.

Lord of Change jest również niezwykle inteligentny i przebiegły. Jego działania są często skierowane ku realizacji planów Tzeentcha i manipulacji w celu zmieniania przeznaczenia według własnych korzyści.

W bitwach, Lord of Change jest zarówno potężnym magiem, jak i groźnym wojownikiem. Posiada ostre pazury, potrafiące rozrywać wrogów, a także potężne bronie magiczne, takie jak sztylety lub berła, które wzmacniają jego umiejętności bojowe.

W grze Warhammer Age of Sigmar, Lord of Change jest jednym z najważniejszych centrepiece'ów armii Tzeentch. Jego potężne zaklęcia i zdolności manipulacyjne stanowią niezwykłe wsparcie dla innych jednostek demonicznych i przynoszącą zgubę wrogim armiom.

Dodatkowo, Lord of Change posiada unikalne zdolności, które mogą wpływać na całą rozgrywkę. Może przenikać przez tajemnicze zaklęcia, zyskiwać przewagę magiczną czy dezorientować przeciwników swoimi iluzjami.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921178650

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
10+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Lord of Change

Warhammer Age of Sigmar: Lord of Change

Zestaw do Warhammera 40.000

Napisz swoją opinię
Zobacz także
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku