• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Regiments of Renown: The Coven of Thryx

5011921210282
Ocena 

Zestaw dodatkowy do gry Warhammer Age of Sigmar

240,00 zł
204,00 zł Zniżka 36,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Regiments of Renown to legendarni najemnicy, którzy wędrują po Krainach Śmiertelników, oferując swoje usługi wszystkim armiom, które pomogą im zrealizować własne ambicje. Prowadzone przez wojowników zarówno sławnych, jak i niesławnych, te psy wojny rekrutują podobnie myślących żołnierzy, aby dołączyli do nich w ich misjach, aby wypełnić ich skarbce i zwiększyć swoją reputację.

Jednym z takich przywódców jest zbuntowany arkanista, Magister Thryx. Nauczył się okiełznać esencję zniszczonych demonów, aby zasilić swoje żywe zaklęcia, a teraz tka nieprzewidywalną ścieżkę przez królestwa, starając się uniknąć wzroku Tzeentcha i znaleźć patronów dla swoich szalonych eksperymentów.

Ten zestaw zawiera wszystkie figurki potrzebne do zbudowania The Coven of Thryx – całego Regiment of Renown do wykorzystania w grach Warhammer Age of Sigmar. Ta banda wypaczonych, czczących zmiany stworzeń jest prowadzona przez Magister Thryx, którego umiejętności przywoływania są wzmocnione przez jego własnych zniszczonych wyznawców. Dowodzi kabałą bełkotliwych i świecących Różowych Horrorów Tzeentcha, a także trzema tajemnymi i przerażającymi Nieskończonymi Zaklęciami Tzeentcha.

Ten zestaw zawiera:

- 1x Magister

- 10x Różowe Horrory Tzeentcha

- 1x Płonący Pieczęć Tzeentcha (niekończące się zaklęcie)

- 1x Księga oczu (niekończące się zaklęcie)

- 1x Demoniczne Symulakrum (Nieskończone Zaklęcie)

Miniatury w tym zestawie są dostarczane z odpowiednimi podstawkami i są niezmontowane i niepomalowane – zalecamy użycie Citadel Plastic Glue i Citadel Color paints.

Jeśli twoja armia ma generała Chaosu, ale nie jest armią uczniów Tzeentcha, możesz dołączyć ten sławny pułk – nawet jeśli jego wartość punktowa przekracza liczbę dozwoloną dla sojuszniczych jednostek. Alternatywnie, modele w tym zestawie mogą również pełnić swoje standardowe role na polu bitwy w armii uczniów Tzeentcha, ale nie będą korzystać z zasad Regiment of Renown.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921210282

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Regiments of Renown: The Coven of Thryx

Warhammer Age of Sigmar: Regiments of Renown: The Coven of Thryx

Zestaw dodatkowy do gry Warhammer Age of Sigmar

Napisz swoją opinię
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku