Wszystkie bestsellery
  • Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Great Unclean One

5011921092482
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar i Warhammer 40k.

450,00 zł
387,00 zł Zniżka 63,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Wielcy Nieczyści to najpotężniejsze demony Nurgle'a. Górujące nad wrogami te żywe góry gnijącego mięsa przedzierają się przez pole bitwy, wymachując zardzewiałą bronią, wyrzucając strumienie brudu i rzucając na wroga chorą magię. Wielcy Nieczyści są przerażający, gdy obudzą się w gniewie, przedzierają się przez szeregi wroga, miażdżą wrogów swoją masą i ocalałych swoimi ogromnymi mieczami i cepami. Niektóre używają zardzewiałych dzwonków, aby przywołać świeże demony, podczas gdy inne wywołują straszliwe wybuchy magicznej zarazy.

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw zawiera elementy niezbędne do złożenia Great Unclean One. To naprawdę nikczemny model (w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu!) – celebruje swoją otyłość, ze zgniłym, rozdartym ciałem zsuwającym się z jego ogromnego jelita, odsłaniając kręte wnętrzności. Dostępne są 2 różne głowy – jedna z symetrycznymi rogami i paskudnym uśmiechem, a druga cyklopa, z ohydnym językiem demona. Może być uzbrojony w masywny miecz żółciowy lub dzwon zagłady w prawej ręce i duży cep (niezwykły przedmiot, który jest zasadniczo trzema czaszkami przymocowanymi do długich łańcuchów) w lewej ręce. W zestawie 6 Nurglingów, ściskających przedmioty, takie jak kadzielnice, lub po prostu kręcących się w pobliżu - można je dodać do zestawu w dowolny sposób, jaki uznasz za stosowny.

Ten model składa się z 59 elementów i jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 130 mm. The Great Unclean One można dodać zarówno do armii Warhammer 40,000, jak i Warhammer Age of Sigmar, a zestaw może opcjonalnie zostać użyty do stworzenia specjalnej postaci Rotigus.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921092482
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Warhammer Age of Sigmar: Great Unclean One

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar i Warhammer 40k.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku