• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Easy to Build Myrmourn Banshees

5011921099337
Ocena 

Łatwe do złożenia figurki!

56,00 zł
49,00 zł Zniżka 7,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Myrmourn banshee odczuwają diabelski głód, ponieważ ucztują wyłącznie na magii. Żadne wrogie zaklęcie nie jest bezpieczne przed wygłodniałymi duchami, które nawiedzają Śmiertelne Krainy w poszukiwaniu tajemnych energii do pochłonięcia. Myrmourn Banshee przyciągają magię, tak jak padlinę ciągną do zmarłych, a ich gorycz w stosunku do życia jest taka, że ​​każda śmiertelna istota stojąca na ich drodze prawdopodobnie otrzyma szybkie ciosy ich przeklętymi, zimnymi sztyletami.

Zaprojektowany tak, aby był jak najłatwiejszy w montażu dla nowych hobbystów, a jednocześnie wystarczająco szczegółowy, by docenić go nawet najtwardszy weteran, ten zestaw składa się z 4 łatwych do zbudowania Nighthaunt Myrmour Banshee. Dopasowany na wcisk, bez użycia kleju, ten zestaw jest niezwykle prosty w montażu i jest dostarczany na wstępnie zabarwionym turkusowym plastikowym wylewce.

Złowrogie i wrzeszczące banshee Myrmourn to zestaw 4 miniatur Nighthaunt z poczuciem rozpaczy – niewiele więcej niż puste staniki otoczone eteryczną mgłą, całuny zakrywające czaszki uwięzione w krzyczącym rictusie, dryfują i opadają bez ciężaru, ściskając zimne sztylety . Każda jest pusta – widać to wyraźnie, widoczne jest wnętrze każdej miniatury.

Ten zestaw składa się z 16 elementów i jest dostarczany z 4 rzeźbionymi okrągłymi podstawami o średnicy 32 mm – przedstawiają one scenę grobową, z kośćmi, połamanymi posągami i różami zaśmiecającymi cmentarz, nad którym dryfują Banshee.

Szczegóły produktu
5011921099337
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Easy to Build Myrmourn Banshees

Warhammer Age of Sigmar: Easy to Build Myrmourn Banshees

Łatwe do złożenia figurki!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku