Warhammer 40.000 Battleforce: Leagues of Votann: Defenders of The Ancestors

5011921205639
Ocena 

Bardzo limitowany, wypaśny zestaw armijny do Warhammera.

770,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Nowe rasy w galaktyce są równie godne zaufania, odważne i zdeterminowane jak Kin tworzący Ligi Votann. Nie ma też wielu tak bezwzględnych, jeśli chodzi o rachunek ryzyka i zysku w wojnie. Stanąć twarzą w twarz z nimi w bitwie oznacza stanąć przed opancerzoną lawiną, która miażdży wszystko na swojej drodze. Powinien zostać oceniony, a następnie brutalnie potraktowany przez atakujących, którzy postrzegają cię jedynie jako przeszkodę na drodze do bogactwa i chwały – lub jako znienawidzonego nemezis, którego unicestwienie jest warte każdej ceny.

Wykorzystaj mądrość Votannów i stalowy osąd Ligi, korzystając z wszechstronnych sił zawartych w tym pudełkowym zestawie. Dzielny Czempion Einhyr prowadzi opancerzoną pięść Einhyr Hearthguard, zadając potężny cios, gdy są dostarczani do bitwy przez Twierdzę Hekaton Land. Szybko poruszający się pojazd ATV Sagitaur prowadzi ogień tłumiący za pomocą zaawansowanej broni, podczas gdy mądry Grimnyr zapewnia wsparcie psychiczne.

Pudełko zawiera 16 plastikowych figurek z różnymi opcjami budowania, a także pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w porównaniu do kupowania zawartości osobno. To idealny sposób na założenie armii Leagues of Votann lub łatwe rozszerzenie istniejącej kolekcji.

Zestaw zawiera następujące wieloczęściowe modele plastikowe:

– 1x Grimnyr with 2x CORVs

– 1x Einhyr Champion

– 10x Einhyr Hearthguard

– 1x Hekaton Land Fortress

– 1x Sagitaur

This box also contains 4x Leagues of Votann Transfer Sheets for you to customise your miniatures. Each sheet contains 555 high-quality waterslide transfers.

All models are supplied with their appropriate bases.

These miniatures are supplied unpainted and require assembly – we recommend using Citadel Plastic Glue and Citadel Colour paints.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921205639

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
10+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer 40.000 Battleforce: Leagues of Votann: Defenders of The Ancestors

Warhammer 40.000 Battleforce: Leagues of Votann: Defenders of The Ancestors

Bardzo limitowany, wypaśny zestaw armijny do Warhammera.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku