• Obniżka

Warhammer 40.000 - Leviathan 10 Edycja Starter Set

Ocena 

Premierowy zestaw startowy 10 edycji Warhammer 40.000 z podręcznikiem!

750,00 zł
729,00 zł Zniżka 21,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 689,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Warhammer 40.000 - Leviathan 10 Edycja Starter Set

Ten zestaw zawiera siedemdziesiąt dwie figurki podzielone między armie Kosmicznych Marines i Tyranidów. Obie te siły zostały zaprojektowane jako patrole bojowe, co oznacza, że można ich użyć do zrównoważonej gry od razu po wyjęciu z pudełka. Anioły Śmierci próbują powstrzymać Flotę Roju przed zjedzeniem wszystkiego na swojej drodze...

Lewiatan - Kosmiczni Marines // Warhammer 40,000

Kosmicznymi Marines są dowodzeni przez Kapitana w Zbroi Terminatora i Bibliotekarza w Zbroi Terminatora. Następnie dołącza do nich Primaris Lieutenant in Phobos Armor i Apothecary Biologis, wspierani przez pięciu nowych Terminatorów, pięciu Sternguard i Ballistus Dreadnought. Jeśli chodzi o radzenie sobie z Tyranidami, miotacz ognia jest bardzo ważny, dlatego zespół Infernus Marines uzupełnia ten zestaw.

Nie można jednak odmówić Flocie Roju; nieustannie kipią w całym sektorze.

Lewiatan - Tyranidzi // Warhammer 40,000

W tym zestawie znajdziesz Winged Tyranid Prime, Neurotyrant, Leapers Von Ryana, Psychopage, dwudziestu Termagantów, dwa Roje Rozpruwaczy, jedenaście Neurogauntów, pięć Barbgauntów i śmiercionośną nową rzeźbę Screamera-Zabójcy. To naprawdę całkiem niezły zestaw i chociaż widziałem, że wielu ludzi chce tylko Kosmicznych Marines, wydaje się to solidnym sposobem na rozpoczęcie roju Tyranidów. Ponadto malowanie powinno być o wiele łatwiejsze niż Kosmicznych Marines, co zawsze warto wziąć pod uwagę!

Obie siły zostały zaprojektowane tak, aby można je było pomalować tak, jak lubisz. Nie musisz robić Ultramarines kontra Lewiatan. Myślałem już o malowaniu Jormungandra lub Behemota dla Tyranidów i potencjalnie o czymś takim jak Krwawe Anioły dla Kosmicznych Marines.

Oprócz figurek otrzymasz także podręcznik do gry Warhammer 40,000 o tematyce Lewiatana, który jest wypełniony tłem wraz ze zaktualizowanymi podstawowymi zasadami. Otrzymasz również bardzo przydatną talię kart misji zatwierdzonych przez rozdział, która będzie dobra do tworzenia gier Matched Play.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer 40.000 - Leviathan 10 Edycja Starter Set

Warhammer 40.000 - Leviathan 10 Edycja Starter Set

Premierowy zestaw startowy 10 edycji Warhammer 40.000 z podręcznikiem!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku