• Obniżka

KILL TEAM: INTO THE DARK

5011921177226
Ocena 

Najnowszy sezon Kill Team w super pakiecie z terenami!

650,00 zł
549,00 zł Zniżka 101,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

KILL TEAM: INTO THE DARK

Po tysiącach lat w Osnowie, kosmiczny kadłub Gallowdark pojawił się w przestrzeni rzeczywistej. Ten kolosalny wrak wielkości księżyca kryje w sobie ogromne bogactwo dla tych, którzy odważą się go zbadać – i przerażające niebezpieczeństwa dla tych, którzy odważą się wejść do środka. Najemnik Farstalker Kinband z obcego Kroota jako pierwszy szuka łupu, ale zostaje osaczony, gdy elitarni włamywacze imperialnej marynarki szturmują kadłub. Obie drużyny nie zdają sobie sprawy, że ich rywale są dalecy od jedynego niebezpieczeństwa czyhającego w ich wnętrzu…

Ekscytująca gra o potyczkach science-fiction wkracza w nowy sezon, gdy agenci ścierają się wśród klaustrofobicznych korytarzy ogromnego dryfującego statku kosmicznego, a Kill Team: Into the Dark to idealne miejsce do wskoczenia na pokład. Ten niesamowity zestaw pudełkowy zawiera dwie kompletne drużyny zabijania — włamywaczy Imperial Navy uzbrojonych do abordażu oraz Farstalker Kinband brutalnego Kroota — a także nową planszę do gry i oszałamiające fragmenty terenu przedstawiające wnętrze Gallowdark, a także wszystkie potrzebne zasady i akcesoria aby od razu zacząć grać. To genialne pudełko, które możesz podzielić się z przyjacielem — lub zgarnij dwie własne drużyny.

W tym pudełku znajdziesz:

1x 144-stronicowa miękka książka Kill Team Podstawowe zasady: Naucz się, jak poruszać się po Kill Team, korzystając z tego zbioru jasnych, zwięzłych zasad gry dopasowanej, otwartej i narracyjnej.

1x 120-stronicowa miękka oprawa Kill Team: Into the Dark book: Zawiera zasady dla twoich zespołów zabijania, a także materiały tła, grafiki, misje i powiązane kampanie na pokładzie kosmicznego kadłuba Gallowdark.

24x figurki Cytadeli: Dwie drużyny z pełnym zabiciem — Imperial Navy Breachers i Kroot Farstalker Kindband — każda z nich oferuje szeroki wachlarz możliwości personalizacji i alternatywne opcje montażu. Dodatkowe detale pozwalają na głęboką personalizację twojego zespołu zabójców, z wieloma modelami, które można złożyć jako wiele różnych rodzajów agentów.

54 części Killzone: Gallowdark terenu i 6 barykad Kill Team: Ten modułowy system ścian i drzwi można aranżować w ogromnej różnorodności konfiguracji, aby tworzyć różne układy pomieszczeń i korytarzy. Niektóre elementy posiadają nawet montaż bezklejowy, co pozwala dostosować ich położenie w grze.

3x wskaźniki bojowe: Kill Team wykorzystuje uproszczony system pomiaru do tworzenia szybkich, dynamicznych gier. Te wskaźniki bojowe zawierają symbole używane w Kill Team i są idealne do wchodzenia w wąskie szczeliny między agentami, gdy zwykła taśma miernicza byłaby zbyt nieporęczna.

Dodatkowe akcesoria: Wejdź od razu do gry z dwustronną matą do gry stylizowaną na głębiny Gallowdark, arkuszem żetonów Kill Team zawierającym 85 żetonów, 10 sześciościennych kości i dwie talie kart operacji taktycznych.

Miniatury te są dostarczane niepomalowane i wymagają montażu – zalecamy użycie farb Citadel Plastic Glue i Citadel Color.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921177226

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

KILL TEAM: INTO THE DARK

KILL TEAM: INTO THE DARK

Najnowszy sezon Kill Team w super pakiecie z terenami!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku