Wampir: Maskarada - Ekran narratora

5903760249014
Ocena 

Zachowaj dla siebie wszystkie tajemnice

99,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Wampir: Maskarada - Ekran narratora to przydatne narzędzie dla każdego Mistrza Gry, które pomoże w utrzymaniu wszelkich niespodzianek w tajemnicy.

Wampir: Maskarada to jedyna i unikatowa gra fabularna łącząca w sobie dramat jednostki i polityczny horror.

W grze wcielamy się w wampira, walczącego o władzę lub przetrwanie w otaczającym go świecie, próbującego zachować resztki gasnącego człowieczeństwa. Towarzyszy nam ciągła obawa o to, kim możemy się stać w obliczu knowań otaczających nas pozostałych istot mroku. Ogarnia nas niepohamowana żądza ludzkiej krwi, a każda próba walki z tym głodem kończy się zatraceniem w przerażających i nieopisanych czynach.

Stąpanie po krawędzi nieumarłego życia to esencja nocy.

Piąta edycja Wampira: Maskarady zawiera udoskonalone i nowe zasady, piękne i kolorowe grafiki oraz bogatą i rozwiniętą historię, w której doskonale odnajdzie się każdy gracz. Napędzana innowacyjną mechaniką głodu zawiera także nowe zasady bezpośrednio wikłające postacie we wspólne koterie, które pozwalają odnaleźć się zarówno w ulubionej części gry jak i we wspomnieniach.

Piąta edycja Wampira: Maskarady to powrót do oryginalnej wizji śmiało kroczący pośród ram XXI wieku. Mimo, iż część zasad została napisana od nowa, piąta edycja honoruje głębię poprzednich wydań korzystając z bogatych metafor Świata Mroku. Rozwija zarówno te istniejące, jak i tworzy nowe, stanowiące dalszy ciąg historii, rozgrywające się w świecie Spokrewnionych dokładnie tu i teraz.

Szczegóły produktu
Alis Games
5903760249014

Opis

Wiek graczy:
10+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wampir: Maskarada - Ekran narratora

Wampir: Maskarada - Ekran narratora

Zachowaj dla siebie wszystkie tajemnice

Napisz swoją opinię
Zobacz także
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku