Wampir: Maskarada - Świeża krew

9788395672064
Ocena 

Odkryj tajemnice Świata Mroku

59,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Budzisz się w chłodni z niejasnymi wspomnieniami tego, co wydarzyło się zeszłej nocy. Coś jest z Tobą nie do końca w porządku. Kiedy dochodzisz do siebie, zdajesz sobie sprawę, że czujesz głód, którego nie doświadczyłeś nigdy wcześniej. Powoli zaczyna do Ciebie docierać, że dołączyłeś do świata Spokrewnionych…

Wampir: Maskarada - Świeża krew to oryginalna, wyjątkowa gra fabularna osobistego i politycznego horroru. Wcielasz się w wampira walczącego o przeżycie, zwierzchnictwo i o swoje zanikające człowieczeństwo – pełen obaw o to, do czego jesteś zdolny, oraz przerażony otaczającymi Cię nieludzkimi spiskami.

Jako wampir odczuwasz mękę wynikającą z głodu, bezwzględnego i potwornego pragnienia ludzkiej krwi. Jeśli nie zechcesz mu sprostać, zawładnie Twoim umysłem i zmusi do potwornych czynów.

5 edycja to powrót do pierwotnej wizji Wampira, odważnie przeniesionej w XXI wiek. Choć zasady zostały przeprojektowane, w nowej edycji uszanowano rozległą historię znaną z oryginału, rozwijając fabułę od momentu, w którym wcześniej przerwano i pokazując szczegółowo, co zaszło w świecie Spokrewnionych aż do chwili obecnej. Terror Drugiej Inkwizycji, siły stojące za Wojną Gehenny oraz rozbudzona na nowo Wojna Epok – to fundamenty współczesnej kroniki piątej edycji.

Ostrzeżenie: Zawiera pisemne oraz graficzne materiały dla dojrzałego odbiorcy, w tym: przemoc, motywy seksualne i mocny język. Zaleca się dyskrecję czytelnika.

Szczegóły produktu
Alis Games
9788395672064

Opis

Wiek graczy:
10+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wampir: Maskarada - Świeża krew

Wampir: Maskarada - Świeża krew

Odkryj tajemnice Świata Mroku

Napisz swoją opinię
Zobacz także
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku