• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar Spiterider Lancers

5011921163298
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar.

190,00 zł
162,00 zł Zniżka 28,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Spiterider Lancers to elitarna kawaleria Alarielle, dosiadająca zwinnych Smoczych Spitów, których ciała pulsują energią Życia. Poskromienie jednego z tych pradawnych owadopodobnych drapieżników to zadanie samo w sobie — ich leśni duchowi jeźdźcy zręcznie nurkują i wirują nad polem bitwy, po czym nagle rzucają się do szarży, uderzając w linie wroga z szokującą siłą. Wrogowie Wiecznej Królowej nie mają gdzie się ukryć, gdy Spiterider Lancers zostają wypuszczeni z dolin.

 

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw umożliwia zbudowanie trzech lansjerów Spiterider, leśnych duchów osadzonych na szczycie insektoidów. Ci elitarni wojownicy kawalerii, noszący hełmy z rogami rycerskimi i uzbrojeni w długie magiczne włócznie, mogą szybować na ogromne odległości w niszczycielskiej szarży i są nasyceni energią życiową, która pozwala im leczyć wszystkie oprócz najpoważniejszych ran. Jeden Spiterider Lancer może zostać złożony jako dowódca jednostki Spiterider Scion, inny jako Niosący Chorągwie, a jeszcze inny jako Hornblower. Zestaw zawiera różne wzory tarcz, głowic i różne sposoby montażu każdego smoka, a także dwa różne instrumenty do wyboru dla twojego Hornblowera, więc żadne dwie jednostki nie muszą wyglądać tak samo. Ten zestaw można alternatywnie złożyć jako Poszukiwaczy Revenant.

 

Ten zestaw składa się z 82 plastikowych elementów i jest dostarczany z 3 latającymi łodygami Cytadeli z latającymi podstawami 60 mm. Te miniatury są dostarczane niepomalowane i wymagają złożenia - zalecamy użycie kleju Citadel Plastic Glue i farb Citadel.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921163298
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar Spiterider Lancers

Warhammer Age of Sigmar Spiterider Lancers

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar.

Napisz swoją opinię
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku