Warhammer Age of Sigmar: Fomoroid Crusher

5011921202768
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar.

155,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Fomoroid Crusher należy do gatunku Fomoroidów, które są potężnymi, bestialskimi istotami żyjącymi w Mrocznych Krainach - tajemniczym świecie Age of Sigmar. W przeciwieństwie do innych ras i frakcji w grze, Fomoroidy nie posiadają lojalności wobec żadnej ze stron konfliktu. Są po prostu dzikimi, nieprzewidywalnymi stworzeniami, które żywią się chaosem i niszczą wszystko na swojej drodze.

Fomoroid Crusher wyróżnia się swoją potężną budową ciała i niezwykłą siłą. Jest w stanie zniszczyć mury i półki skalne jednym potężnym ciosem. Posiada również twardą skórę i odporność na ataki, co czyni go trudnym do pokonania. Fomoroid Crusher atakuje swoje ofiary za pomocą ogromnego młota lub swoich kolców, które wystają z jego pleców. Jest niezwykle niebezpieczny w zwarciu i może zmiękczyć nawet najbardziej wytrzymałe pancerze.

W świecie Age of Sigmar Fomoroid Crusher często spotykany jest w podziemiach, jaskiniach i innych mrocznych miejscach, gdzie żywi się chaosem i korzysta z okazji do zniszczenia wszelkich istnień, które stoją na jego drodze. Może być zarówno samotnikiem, jak i częścią większej hordy Fomoroidów, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla ludzi, elfów czy innych ras zamieszkujących świat Age of Sigmar.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921202768
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Fomoroid Crusher

Warhammer Age of Sigmar: Fomoroid Crusher

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar.

Napisz swoją opinię
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku