Wszystkie bestsellery

Equestria: Puść Wodze Fantazji - Gra Opowieści

9788364198052
Ocena 

Popuść wodze fantazji w świecie My Little Pony

139,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Nie ważne, czy oglądasz serial, czytasz komiksy, czy zbierasz figurki. Super, że tu jesteś - wyzwól swoją kreatywność!

Equestria: Puść Wodze Fantazji to gra w opowiadanie historii, w której główną rolę pełni Twoja wyobraźnia! Zostań podróżnikiem, jak Dzielna Do, czy ikoną stylu, jak Rarirty. Equestria: Puść Wodze Fantazji pozwali stworzyć, nazywać i odgrywać Wasze własne kucyki! Będziecie mogli rozwiązywać zagadki i wędrować po jaskiniach, w którym mogą nawet być smoki!

 

Chwileczkę, powiedziałeś, że to gra, a ja widzę książkę!

 

Masz rację, ponieważ jest to gra w książce! Zawiera ona zasady, dzięki którym możesz stworzyć swojego kucyka i razem z kucykami koleżanek i kolegów rozpocząć przygodę w świecie Equestrii. Jedna osoba zostanie opowiadaczem i stworzy niesamowitą historię dla innych. Decyzje, które kucyki będą podejmować w trakcie gry, wpłyną na rozwój opowieści!

 

Kto może zostać opowiadaczem?

 

Każdy: mama, tata, siostra, brat, koleżanka, kolega i oczywiście Ty! Wystarczy, że przeczytasz zasady i znajdziesz chętnych do gry.

 

Jak to działa?

 

Gracze tworzą swoje własne niepowtarzalne kucyki - nadają im imiona, znaczki i talenty, a nawet rysują ich portrety! Następnie rozwiązują zagadki i przeżywają najrozmaitsze przygody z opowieści.

 

Skąd mam wziąć opowieść?

 

W książce znajduje się gotowa opowieść oraz wskazówki, które pomogą w wymyślaniu nowych historii i zagadek.

 

Kto może grać?

 

Każdy! Nie ważne czy masz lat 5, czy 95 - świat Equestrii stoi przed Tobą otworem!

 

Czy gry fabularne czegoś uczą?

 

Oczywiście! Gry fabularne są czymś bardzo naturalnym dla prawie wszystkich dzieci. Odgrywanie swoich ulubionych postaci z bajek, zabawa w dom, czy policjantów i złodziei to właśnie przykłady podstawowych gier fabularnych! Jest to bardzo ważna część dorastania, uczy empatii i pracy w zespole.

 

Gra Equestria: Puść Wodze Fantazji kładzie duży nacisk na przyjaźń i wszystkie jej elementy. Rozgrywka odbywa się w bezpiecznym otoczeniu, gdzie wszystko jest możliwe.

 

Wspaniałą częścią gier fabularnych jest opowieść, która może być tworzona i zmieniana przez opowiadacza w zależności od tego, jak grupa się zachowuje i jaką lekcję chcielibyśmy im pokazać. Na przykład: przygoda, w które Fire Brand odkrywa psy na diamenty, które nie chcą się dzielić, może nauczyć dzieciaki czegoś na temat tego, dlaczego dzielenie się jest ważne.

 

Szczegóły produktu
Black Monk
9788364198052

Opis

Wiek graczy:
6+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Equestria: Puść Wodze Fantazji - Gra Opowieści

Popuść wodze fantazji w świecie My Little Pony

Napisz swoją opinię
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku