• Obniżka

Zestaw Kości Moje Pierwsze Kostki: Mała Jagódka

5907699496228
Ocena 

Przygody Małej Jagódki

89,00 zł
69,00 zł Zniżka 20,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 59,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Pewnego dnia Mała Jagódka została wymyślona przez dziewczynkę, która bardzo lubiła historie opowiadane jej przez rodziców na dobranoc. Zawsze słuchała ich z wypiekami na twarzy, podekscytowana przygodami wymyślonych postaci, a kiedy opowieści się kończyły - sama dopowiadała ciąg dalszy, ponieważ lubiła zmieniać ich bieg. Rozwijała skrzydła fantazji i pozwalała sobie na nieograniczone podróże w bajkowym świecie.

Lata mijały, dziewczynka dorastała, ale nie przestawała wymyślać swoich opowieści. Mała Jagódka miała się bardzo dobrze w objęciach jej wyobraźni, a czas jej się nie imał. Jej twórczyni postanowiła wydać książki pełne przygód, a potem zaczęła również opowiadać te historie w nieco inny sposób, podczas prowadzenia sesji rówieśnikom, nastolatkom, a nawet mniejszym dzieciom. Sama też doczekała się potomstwa i wiedziała, że przyszłość Małej Jagódki spoczywa w małych rączkach dzieci, które opowiedzą własne historie.

To jest właśnie idea, za którą podążaliśmy tworząc Moje Pierwsze Kostki - rekwizyty, które pomagą dzieciom odkryć i poznać gry fabularne. I to właśnie Wy, drodzy rodzice najmłodszych graczy, macie dzięki temu ułatwione zadanie... Opowiadając swoim pociechom o przygodach Małej Jagódki i pokazując im, że same również mogą kierować jej losami, otwieracie przed nimi wspaniały i ekscytujący świat pełen historii małych i dużych. Mała Jagódka może być bowiem każda istotą, jakiej zażyczy sobie narrator. Nie ma tu określenia wyglądu, wieku, płci - wszelkie jej cechy zależą wyłącznie od tego, kto opowiada historię.

Moje Pierwsze Kostki są zestawem niezwykłym w naszej ofercie, ponieważ każdy wielościan jest wyjątkowy; każdy ma zupełnie inną pastelową barwę, każdy przedstawia inną bajkową postać na najwyższej ściance, nawet czcionka cyfr utrzymana jest w unikalnym klimacie wspomnianej postaci. Całość wygląda kolorowo i zachęcająco, okazując się doskonałym sposobem na rozbudzenie w najmłodszych graczach pasji do tworzenia opowieści i uczestniczenia w nich.

Przygody Małej Jagódki

Od jednej przygody do następnych! Moje Pierwsze Kostki - Mała Jagódka to idealne narzędzie do wprowadzania najmłodszych w świat RPG, a także do kolekcjonerstwa. Każda kostka posiada własną szatę kolorystyczną, a także własne zdobienia, dopasowane do bajkowej postaci widniejącej na najwyższej ściance. Zestaw składa się więc z 7 różnych kostek o bajkowym klimacie - wspaniały na start!

Kolorowy świat — Każda kostka posiada inny kolor materiału: od kremowej bieli, przez żółty, aż do pastelowych odmian różowego, zielonego, niebieskiego i pomarańczowego.

Znane i lubiane — Na najwyższej ściance każdej kostki znajduje się inna postać znana z bajek: czarownica, rycerz, wróżka, jednorożec, żaba, smok, oraz kot w butach.

Edukacyjne i bezpieczne — krawędzie kostek są specjalnie zaokrąglone, a wyraźny font i charakterystyczne zdobienia przyciągają wzrok, ucząc rozpoznawania cyfr.

Barwa dla wszystkich - Fioletowa barwa zdobień łączy wszystkie kostki zestawu, ale ich kształty są inne na każdej z nich.

Szczegóły produktu
Q-Workshop
5907699496228
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zestaw Kości Moje Pierwsze Kostki: Mała Jagódka

Zestaw Kości Moje Pierwsze Kostki: Mała Jagódka

Przygody Małej Jagódki

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku