• Obniżka

Kości RPG Wiedźmin. Ciri - Pani Czasów i Miejsc

5907699496389
Ocena 

Podróż przez światy

105,00 zł
89,00 zł Zniżka 16,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Kości RPG Wiedźmin. Ciri - Pani Czasów i Miejsc

Ciri urodziła się nosząc w sobie gen Starszej Krwi, który między innymi pozwalał jej podróżować nie tylko do innych światów, ale też różnych czasów. Chociaż opanowanie tej sztuki było trudne i niebezpieczne, nauczyła się korzystać z niej odpowiedzialnie i wiedziała, że zmienia to jej życie na zawsze.

To właśnie jej poświęcony jest ten specjalny zestaw kości utrzymany w barwach mlecznej mgły i wyraźnej bieli, z wyraźną czcionką cyfr, grawerunkami stylizowanymi na magiczne portale, oraz najwyższymi ściankami zdobionymi symbolem Szkoły Kota. Widnieje ona również na rewersie dołączonej do zestawu monety, jej awersem zaś niepodzielnie rządzi profil oznaczonej blizną twarzy Ciri.

Wiedźmin to nie tylko profesja i postać. Wiedźmin to całe uniwersum stworzone na kartach opowiadań i książek Andrzeja Sapkowskiego, w których wybory nigdy nie są czarno-białe. Barwny, pełen szczególnego uroku, bogaty w niestandardowo ujęte zjawiska i opisany z wirtuozerskim kunsztem świat, stał się podstawą dla późniejszych komiksów, gier komputerowych, gier fabularnych, a także filmów i seriali. Jeżeli znasz którekolwiek z nich, to wiesz, jak wciągające jest to uniwersum. Rozumiesz, dlaczego tak ważna i zaszczytna jest dla nas — ludzi wyrosłych na wiedźmińskich opowieściach — możliwość tworzenia kości opartych na znanych i uwielbianych postaciach z tego świata. Długo i starannie rozważaliśmy wszystkie możliwości, zarówno projektów, jak i schematów kolorystycznych — i jesteśmy dumni, że finalny produkt, stworzony z pasji trafi do Ciebie. Kogoś, kto potrafi je docenić tak samo, jak my.

Świat Wiedźmina jest niesamowitym miejscem. Pełen magii, niezwykłych zjawisk, przerażających potworów i barwnych postaci, oferuje każdemu moc wrażeń i służy za odskocznię od trosk codziennego świata — niezależnie od medium, które pozwala się w nim zatopić. Nasze kostki są inspirowane jego niepowtarzalnym klimatem oraz wykonane z ogromną dbałością o szczegóły. Pragniemy sprawić, aby wszyscy fani Wiedźmina, niezależnie od tego kim są, mogli razem z nami podróżować po Kontynencie w poszukiwaniu ekscytujących przygód.

Podróżniczka — Ciri posiadała zdolność odwiedzania różnych czasów i miejsc, wielu z nich nie mogąc zrozumieć. Stąd też kości mają barwę mlecznej mgły z białymi grawerunkami.

Wszystko, co niezbędne — Ten zestaw zawiera 8 elementów: K4, K6, K8, K10, K00 (%), K12, K20, oraz K2 w postaci metalowej monety.

Silna i niezależna — Ścianki o najwyższych wynikach, a także rewers monety, przedstawiają symbol Szkoły Kota, zaś awers monety przedstawia profil twarzy Ciri.

Oficjalne i zniewalające — Zestaw Kości Wiedźmin jest oficjalnie licencjonowany przez CD PROJEKT RED, oraz został wyprodukowany w Polsce.

Szczegóły produktu
Q-Workshop
5907699496389
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kości RPG Wiedźmin. Ciri - Pani Czasów i Miejsc

Kości RPG Wiedźmin. Ciri - Pani Czasów i Miejsc

Podróż przez światy

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku