• Obniżka

Kości RPG Wiedźmin. Geralt - Srebrny Miecz

5907699496587
Ocena 

Narzędzie fachu

105,00 zł
89,00 zł Zniżka 16,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Kości RPG Wiedźmin. Geralt — Srebrny Miecz

Powszechnie wiadomo, że wiedźmini, których zawodem jest zabijanie potworów, zawsze noszą przy sobie dwa miecze. Jeden z nich wykonany jest ze stali, drugi zaś — ze srebra, a to dlatego, że wiele potworów jest podatnych właśnie na ten metal. To sprawia, że srebrny miecz jest niezwykle cennym narzędziem dla każdego profesjonalnego zabójcy potworów, w tym samego Geralta z Rivii.

To właśnie jemu poświęcony jest ten specjalny zestaw kości utrzymany w barwach czerni i srebra, z wyraźną czcionką cyfr, grawerunkami wiedźmińskich znaków oraz najwyższymi ściankami ozdobionymi symbolem Szkoły Wilka. Widnieje on również na rewersie dołączonej do zestawu monety, jej awersem zaś niepodzielnie rządzi profil znaczonej bliznami twarzy Geralta.

Wiedźmin to nie tylko profesja i postać. Wiedźmin to całe uniwersum stworzone na kartach opowiadań i książek Andrzeja Sapkowskiego, w których wybory nigdy nie są czarno-białe. Barwny, pełen szczególnego uroku, bogaty w niestandardowo ujęte zjawiska i opisany z wirtuozerskim kunsztem świat, stał się podstawą dla późniejszych komiksów, gier komputerowych, gier fabularnych, a także filmów i seriali. Jeżeli znasz którekolwiek z nich, to wiesz, jak wciągające jest to uniwersum. Rozumiesz, dlaczego tak ważna i zaszczytna jest dla nas — ludzi wyrosłych na wiedźmińskich opowieściach — możliwość tworzenia kości opartych na znanych i uwielbianych postaciach z tego świata. Długo i starannie rozważaliśmy wszystkie możliwości, zarówno projektów, jak i schematów kolorystycznych — i jesteśmy dumni, że finalny produkt, stworzony z pasji trafi do Ciebie. Kogoś, kto potrafi je docenić tak samo, jak my.

Świat Wiedźmina jest niesamowitym miejscem. Pełen magii, niezwykłych zjawisk, przerażających potworów i barwnych postaci, oferuje każdemu moc wrażeń i służy za odskocznię od trosk codziennego świata — niezależnie od medium, które pozwala się w nim zatopić. Nasze kostki są inspirowane jego niepowtarzalnym klimatem oraz wykonane z ogromną dbałością o szczegóły. Pragniemy sprawić, aby wszyscy fani Wiedźmina, niezależnie od tego kim są, mogli razem z nami podróżować po Kontynencie w poszukiwaniu ekscytujących przygód.

Srebrne ostrze — Niektóre potwory polują głównie nocą, a zadaniem wiedźmina jest je wytropić i zabić. Sporo takich drapieżników jest podatnych na działanie srebra, zwłaszcza pod postacią miecza, trzymanego dodatkowo przez wprawną dłoń. Dlatego też kości tego zestawu są czarne jak noc, z grawerunkami pomalowanymi na srebrny kolor.

Przygotowany na wszystko — Ten zestaw zawiera 8 elementów: K4, K6, K8, K10, K00 (%), K12, K20, oraz K2 w postaci metalowej monety.

Szybkość i precyzja — Ścianki o najwyższych wynikach, a także rewers monety, przedstawiają symbol Szkoły Wilka, zaś awers monety przedstawia profil twarzy Geralta.

Oficjalny i profesjonalny — Zestaw Kości Wiedźmin jest oficjalnie licencjonowany przez CD PROJEKT RED, oraz został wyprodukowany w Polsce.

Szczegóły produktu
Q-Workshop
5907699496587
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kości RPG Wiedźmin. Geralt - Srebrny Miecz

Kości RPG Wiedźmin. Geralt - Srebrny Miecz

Narzędzie fachu

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku