Wszystkie bestsellery

Galaxy of Trian deluxe

Ocena 

Zawładnij przestrzenią kosmiczną.

179,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Galaxy of Trian to dynamiczna gra kafelkowa w której każdy z uczestników wciela się w dowódcę jednej z czterech kosmicznych ras. Wszyscy ścierają się w międzygwiezdnej potyczce, w której stawką jest przejęcie potężnej technologii pozostawionej przez niedościgłą rasę Trian.

Gra składa się z 72 przepięknie ilustrowanych dwustronnych kafli, przy pomocy których gracze w trakcie rozgrywki tworzą przestrzeń kosmiczną pełną mgławic, układów planetarnych i obłoków gazu. Dzięki temu, że w grze nie ma dwóch identycznych kafli, każda rozgrywka jest inna, a jej efektem jest powstanie niepowtarzalnego obrazu przestrzeni kosmicznej.

Wersja Deluxe zawiera dodatkowo rozszerzenie „Początek Podboju”, które wprowadza jeszcze więcej kafli przestrzeni kosmicznej, jak i nowe elementy zapewniające graczom dodatkowe strategie, np. 12 nowych kafli oraz dwa rodzaje żetonów floty – korwety oraz łupieżców. Gracze mogą używać swojej floty do poruszania się po odkrytych fragmentach galaktyki Trian. Dzięki wprowadzeniu dodatkowych elementów zwiększa się interakcja między graczami oraz wzbogaceniu ulega warstwa fabularna gry.

Zwycięzcą zostaje gracz, który zdobędzie najwięcej punktów zwycięstwa. Uczestnicy mogą je zdobyć zarówno w trakcie gry (za kontrolowanie zamykanych mgławic, układów planetarnych i przestrzeni kosmicznej), jak i zaraz po jej zakończeniu (za kontrolowane układy planetarne i mgławice oraz minerały zdobyte podczas rozgrywki).

Szczegóły produktu
Creativemaker

Opis

Czas gry:
45+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
10+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG: Hidden Fates - Elite Trainer Box

Galaxy of Trian deluxe

Zawładnij przestrzenią kosmiczną.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku