Wszystkie bestsellery
  • Obniżka

Krótka Historia Cywilizacji

Ocena 

Zbuduj Imperium w godzinę!

89,00 zł
59,00 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Krótka historia cywilizacji to gra kierowana raczej do zaawansowanych graczy, lecz bardzo elegancka, zwięzła i pozwalająca zakończyć partię w okolicach godziny, nawet przy pełnym składzie osobowym. Autorem tego tytułu jest młody, utalentowany projektant rodem z Tajwanu Jesse Li, który zasłynął już takimi tytułami, jak Guns & Steel oraz Ponzi Scheme.

Historia to rwąca rzeka która płynie stabilnie przez wieki. Od początku czasu, niezliczone cywilizacje powstawały i obracały się w proch, jednak każda z nich miała krótki okres chwały i splendoru!

„Krótka Historia Cywilizacji” to kolejna innowacyjna gra cywilizacyjna ze stajni tajwańskiego twórcy Jesse Li. Gracze rozwijają swoją nację za pomocą unikalnej mechaniki inwestowania by uzyskać nowe karty ale wszystkie zasoby które wylądują w rezerwie mogą później, podczas żniw trafić do innych graczy co wpływa na naszą strategię inwestowania oraz symuluje inflację ekonomiczną w grze. Niczym niewidzialna ręka kierująca przeznaczeniem, będziesz wyznaczać niepowtarzalną ścieżkę dla swego narodu poprzez rozwój w dziedzinie Wiedzy, Budownictwa, Militariów i Ustroju. Z pomocą charyzmatycznych Przywódców poprowadzisz swój lud przez ciężkie czasy, zbudujesz też wspaniałe Cuda, by cały świat mógł podziwiać Twoje osiągnięcia.

Nie zapomnij o stworzeniu potencjału militarnego by podbić otaczające wrogie cywilizacje i zapisać się złotymi zgłoskami w „Krótkiej Historii Cywilizacji”!

Spotkamy tu typowe mechaniki gier cywilizacyjnych: wybór kart za kolejnych epok, liderów, ustroje, gospodarkę, kulturę i oczywiście mechanizm wojny i wyniszczenia przeciwnika. Unikalną mechaniką jest sposób zakupu kart, który lekko przypomina licytację, lecz jest bardziej dynamiczny i konfrontacyjny.

Szczegóły produktu
Lucrum

Opis

Czas gry:
45+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
5
Wiek graczy:
12+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

POKEMON TCG: TAG Team Generations - Premium Collection

Krótka Historia Cywilizacji

Zbuduj Imperium w godzinę!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku