• Obniżka

Kraken

5904305400471
Ocena 

Gra ukrytych tożsamości i buntu na pokładzie

239,00 zł
179,00 zł Zniżka 60,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 144,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
OFERTA SPECJALNA

Opis

“W wyniku serii niefortunnych zdarzeń straciłem połowę załogi. Reszta, w przekonaniu, że okręt jest przeklęty, opuściła mnie w małym porcie, do którego zawinęliśmy, by uzupełnić zapasy wody. Zaciągnięcie nowej załogi w miejscowej tawernie poszło zaskakująco łatwo. Cieszyłbym się, gdyby nie dziwne przeczucie, że część z nowych załogantów ma jakieś nikczemne zamiary…”

 

Kraken to gra ukrytych tożsamości, blefu i dedukcji, z trzema stronnictwami o całkowicie rozbieżnych celach. Wszyscy stanowicie załogę jednego statku, jednak pragniecie poprowadzić go zupełnie innym kursem. Lojalni marynarze chcą doprowadzić okręt do bezpiecznego portu, natomiast piraci zamierzają pożeglować do pełnej łajdaków Karmazynowej Zatoki. W tym samym czasie szalony kultysta stara się przekabacić członków załogi, aby pomogli mu wezwać mrocznego pana głębin – nikogo innego jak właśnie tytułowego Krakena. Czy jesteście gotowi na prawdziwie niezapomniany rejs?

  

Gra zdobyła sobie dotychczas szerokie grono fanów, szczególnie ze względu na świetnie wyważoną mechanikę social-deduction, ciekawy system głosowania pozwalający przeprowadzić bunt na pokładzie i immersyjny klimat.

Szczegóły produktu
Lucrum
5904305400471

Opis

Czas gry:
45+ minut
Od ilu graczy:
5
Do ilu graczy:
8
Wiek graczy:
12+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kraken

Kraken

Gra ukrytych tożsamości i buntu na pokładzie

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku