Rummikub Junior/Start Right

Ocena 

Znakomita gra edukacyjna

49,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Rummikub to jedna z najbardziej znanych i lubianych gier rodzinnych na świecie. Powstała w latach 30 - tych ubiegłego stulecia, a jej twórcą jest, nieżyjący już Ephriam Hertzano.

Pierwsze egzemplarze Rummikuba były wykonywane ręcznie przez członków rodziny Hertzano. Wędrowały od drzwi do drzwi i sprzedawali je wyłącznie drobni sklepikarze. Nikt wówczas nie przypuszczał, że to początek drogi do wielkiego sukcesu: licznych nagród przyznawanych za najlepszą grę roku w wielu krajach i rzeszy fanów - wiernych graczy.
Dzisiaj Rummikub to już gra kultowa i doczekała się nowej wersji: Rummikub Junior Start Right jest skierowany specjalnie do dzieci: niesamowicie wciągający, inny w każdej kolejnej rozgrywce. Zapewni dzieciom świetną zabawę. Jest oparty na zasadach Rummikuba.
Rummikub Start to gra, która rozwija umiejętności poznawcze (rozpoznawanie cyfr, kolorów i kształtów oraz formowanie z nich grup w określonym porządku). Uczy logicznego myślenia i spostrzegawczości.
Umieszczone na kostkach duże, kolorowe kształty z wartościami 1-10 pomogą dzieciom zapoznać się z cyframi i ich kolejnością. Małe kształty w dolnych narożnikach każdej kostki ułatwią układanie serii we właściwym porządku.
Gra w 3 wariantach:

  • rozpoznawanie liczb, kolorów i kształtów
  • używanie Jokera do zastąpienia brakującej kostki w partii
  • budowanie serii z conajmniej trzech kostek
Szczegóły produktu
TM Toys

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
7+
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Rummikub Junior/Start Right

Rummikub Junior/Start Right

Znakomita gra edukacyjna

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku