Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
49 149
Filtruj

Lista produktów marki Smart Games

Smart Games od prawie 30 lat tworzy gry i zabawki edukacyjne, dzięki którym nie tylko wesprzesz rozwój najmłodszych członków rodziny, ale i zasiejesz w nich ziarenko fascynacji grami logicznymi.

Z zabawkami Smart Games stworzycie razem wyspę dla dinozaurów, poćwiczycie umysły z kolorowym pociągiem albo pomożecie świnkom schować się przed wilkiem, rozwiązując przy tym ciekawą zagadkę. Jeśli zaś Twoja drużyna już dawno wyrosła z kolorowych samochodzików, możecie wspólnie obronić zamek przed oddziałami nieprzyjaciela albo wcielić się w pilota gwiezdnego myśliwca!

Dzięki grom i zabawkom Smart Games kończą się problemy z decyzją, co kupić na urodziny swojemu dziecku, bratankowi czy córce koleżanki. Przyjdź do Centrum Gier Pegaz i powiedz nam tylko, dla kogo szukamy prezentu, a na pewno nie wyjdziesz z pustymi rękami.

Zabawki i gry logiczne pod szyldem Smart Games łączą przyjemne z pożytecznym - w czasie dobrej zabawy dzieci rozwijają koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową i zdolność planowania.

Produkty Smart Games są przygotowane z myślą o dzieciach z różnych grup wiekowych - w kolorowych pudełkach znajdziesz zarówno zestaw drewnianych klocków dla maluszka, jak i łamigłówki przeznaczone dla lubiących kombinować uczniów.

Smart Games - kreatywne gry dla dzieci

Kreatywne gry logiczne pozwalają dzieciom na niczym nieskrępowane podążanie za wyobraźnią, tworzenie nowych kombinacji i cieszenie się swoimi pomysłami. Wiele z tytułów zawiera kilkadziesiąt zadań, dzięki czemu gra nie zostanie po chwili rzucona w kąt. Wprost przeciwnie, po jednej rozwiązanej zagadce apetyt na rozwiązanie kolejnej rośnie. Jako że wiele z gier zawiera zagadki o zwiększającym się poziomie trudności, łamigłówki mogą towarzyszyć dzieciom w ich rozwoju.

Twórcy Smart Games pamiętają też o szczególnych upodobaniach dzieci. Przygotowują gry dla małych miłośników zwierząt, samochodów, statków kosmicznych i sportowych wyzwań. A może nie liczą się bohaterowie, a radość z rozwiązanej zagadki? Tej też na pewno nie zabraknie!

Śledź nas na Facebooku