Othello

5906395350292
Ocena 

Logiczna gra planszowa dla dwóch osób!

99,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Pokrzyżuj plany przeciwnikowi, dokładając na planszy swoje własne piony. Zamknij z dwóch stron co najmniej jeden pion przeciwnika, aby zmienić jego kolor. Nie daj się jednak zwieść, przeciwnik na pewno nie pozostanie ci dłużny. W tej klasycznej grze logicznej, szala zwycięstwa przechyla się często za sprawą jednego piona.

Ruch gracza składa się z zamknięcia rzędu pionów przeciwnika i odwrócenia ich tak, żeby wskazywały kolor gracza. Zamknięcie to umieszczenie swojego piona tak, że rząd lub rzędy pionów przeciwnika, są zakończone pionami w kolorze aktywnego gracza. Jeśli gracz nie ma możliwości dołożenia piona i obrócenia piona przeciwnika, traci ruch i przeciwnik zaczyna swoją kolejną turę. Kiedy gracz ma możliwy ruch, musi go wykonać, nie może pominąć tury. Raz umieszczony pion pozostaje na swoim miejscu do końca gry. Kiedy żaden z graczy nie może wykonać ruchu, gra się kończy. Gracz, który ma więcej pionów na planszy - wygrywa.

Walory intelektualne gry "Othello Classic" docenia niemal cała Europa, a nawet świat, gdzie już od wielu lat funkcjonują stowarzyszenia i federacje skupiające fanów tej wspaniałej gry. O jej popularności zadecydowały proste reguły (prostsze od warcabów) i bogactwo strategii, dorównujące szachom. Od tych ostatnich gra jest jednak zdecydowanie bardziej dynamiczna.

Szczegóły produktu
G3
5906395350292

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
7+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Othello

Othello

Logiczna gra planszowa dla dwóch osób!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku