• Obniżka

Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę

810083042084_
Ocena 

Ostateczna edycja gry w jednym pudełku

139,00 zł
125,00 zł Zniżka 14,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 139,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotostrofę to wymarzony zestaw dla każdego fana Eksplodujących Kotków. Zawiera 121 wyselekcjonowanych, najpopularniejszych kart z całej serii, 13 przepisów na gry i sławny kołnierz wstydu, dzięki któremu już nigdy nie zapomnicie, czyja kolej.

To światowy hit. Jeśli dotąd nie mieliście okazji zetknąć się z tą kultową karcianką, najnowsze pudełko też będzie doskonałym wyborem.

Jak grać?

Zasady gry w Eksplodujące kotki są banalnie proste. W talii kart znajduje się kilka eksplodujących kotków - zawsze o jeden mniej niż liczba graczy. Jeżeli w trakcie gry gracz weźmie z talii kartę z eksplodującym kotkiem, przegrywa. Tę czynność powtarza się do momentu, aż w grze pozostanie jeden gracz, który wygrywa rozgrywkę.

W talii są karty, które ratują przed eksplodującymi kotkami, pozwalają podejrzeć przyszłość, ominąć swoją kolejkę w ciągnięciu karty itd. Wraz z kolejnymi dodatkami dochodzą kolejne urozmaicenia, a że Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotostrofę zawierają najlepsze karty ze wszystkich części (Eksplodujące kotki, Implodujące kotki, Frywolne kotki i Szczekające kotki), to macie pewność, że emocji, złośliwości i okrzyków satysfakcji nie zabraknie!

Zawartość pudełka:

  • 13 broszurek z przepisami
  • 5 pustych broszurek na przepisy
  • 121 kart
  • kołnierz wstydu
  • instrukcja
  • przewodnik po polu bitwy.

Opinie o zestawie

Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę dostarczają to, co obiecują! Gracze doceniają dobór kart z różnych rozszerzeń i kolejne, nowe możliwości tworzenia kombosów. Nieprzerwanie gra daje wiele emocji - również graczom, którzy są z Eksplodującymi Kotkami od tak dawna, że pamiętają, jak gra ufundowała się na Kickstarterze z 8 minut.

Czas gry

15 minut

Liczba graczy

od 2 do 5 graczy

Wiek graczy

12+

Szczegóły produktu
Rebel
810083042084_

Opis

Czas gry:
15 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
5
Wiek graczy:
12+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę

Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę

Ostateczna edycja gry w jednym pudełku

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 3558380010500

Wydawca: Rebel

Dobble

Recenzje: 0

Dobble to emocjonująca gra na spostrzegawczość. Zadanie jest proste, znajdź dwa takie same obrazki, kto pierwszy ten lepszy!

Cena 59,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku