Wszystkie bestsellery

World of Tanks gra figurkowa: Panzer IV H wersja PL

Ocena 

Gra w uniwersum gry komputerowej World of Tanks

50,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Pz.Kpfw. IV Ausf. H Expansion Pack zawiera ten sam model, który gracze mogli zobaczyć w zestawie startowym. Jako czołg średni ma dość przeciętne statystyki, nic, co by się wyróżniało, ale też nic, co jest złe, za to jest wszechstronny, a po dodaniu niektórych kart może skutecznie dostosować swoje osiągi do pola bitwy.

Mówiąc o kartach, Pz.Kpfw. IV Ausf. H zawiera nowy wybór opcji, nie dublujących tych z podstawki. W zestawie znajduje się Jack Of All Trades, który sprawia, że ​​dowódca jest niezwykle elastyczny, zapewniając czołgowi premię do inicjatywy w fazie ruchu lub strzelania. Zmieniaj to w każdej turze, w zależności od sytuacji, aby mieć pewność, że możesz wymanewrować wroga lub najpierw oddać strzały!

Wewnątrz Pz.Kpfw. IV Ausf. H Expansion Pack znajdziesz szczegółowy, zmontowany, pomalowany plastikowy model Pz.Kpfw. IV Ausf. i kartę pojazdu. Twój czołg można dodatkowo spersonalizować, aby dopasować go do Twoich wymagań, korzystając z pięciu dołączonych kart załogi, modułów i ulepszeń.

Szczegóły produktu
Battlefront

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG: Hidden Fates - Elite Trainer Box

World of Tanks gra figurkowa: Panzer IV H wersja PL

Gra w uniwersum gry komputerowej World of Tanks

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku