Wszystkie bestsellery
 • Obniżka

Warhammer Quest: Cursed City

Ocena 

Gra przygodowa w nieśmiertelnym uniwersum Warhammer z obłędnie pięknymi figurkami.

599,00 zł
499,00 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto
Ilość
W drodze do Pegaza...

Opis

Warhammer Quest: Cursed City

W samym sercu Shyish, starożytne miasto Ulfenkarn stoi nad przepaścią zagłady. Okrutny wampirzy lord Radukar Wilk przekształcił to niegdyś dumne miasto w nic innego jak stół biesiadny dla siebie i jego koterii złośliwych sług. Teraz grupa bohaterów stara się zdjąć klątwę i uwolnić miasto.

W Warhammer Quest: Cursed City ty i twoi przyjaciele wcielacie się w grupę odmiennych bohaterów szukających sławy, skarbów i chwały na ulicach Ulfenkarn. Tylko pracując razem i równoważąc swoje mocne strony i umiejętności, możesz mieć nadzieję na przetrwanie. Z każdą podróżą dowiesz się więcej o pilnie strzeżonych tajemnicach Przeklętego Miasta i spotkasz więcej morderczych nieumarłych, którzy je nawiedzają... W grę można grać solo lub z maksymalnie 3 znajomymi. Każda wyprawa do Przeklętego Miasta to wyścig z czasem, ponieważ siły Radukara Wilka stają się wzmocnione, gdy zapada noc. Pod koniec każdej podróży do Ulfenkarn gracze są zabierani przez statek powietrzny Adamant, aby mogli się leczyć, zdobywać doświadczenie i snuć plany na przyszłość. Tylko doświadczeni bohaterowie z najlepszą bronią mogą liczyć na pokonanie Radukaru i uwolnienie Ulfenkarna od jego nieumarłej klątwy – czy zdołasz ocalić Przeklęte Miasto?

Warhammer Quest: Cursed City to kooperacyjna gra planszowa, w którą można grać solo lub z maksymalnie 3 znajomymi. Razem wejdziecie do Ulfenkarn, aby wziąć udział w jednej z czterech podróży – Polowania, Zbierania, Wyzwolenia i Ścięcia, które łączą się w heroiczną misję obalenia Radukara i jego poruczników, aby uwolnić miasto od klątwy nieumarłych.

Ten zestaw zawiera:

Pudełko zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować i zagrać w Przeklęte Miasto, w tym:

 • 60x Plastikowe, wciskane, figurki kompatybilne z Warhammer, w tym: 8 modeli bohaterów: Emelda Braskov, Jelsen Darrock, Dagnai Holdenstock, Qulathis the Exile, Glaurio ven Alten III, Octren Glimscry, Cleona Zeitengale i Brutogg Corpse-Eater 42 wrogie modele: Wilk Radukar, Szambelan Torgillius, Kapitan straży Halgrim, Strażnik grobu Gorslav, Vargskyr, 3x Zrodzony z krwi Vyrkos, 2x Strażnik nocny Kosargi, 10x Zombie Martwych Wędrowców, 10x Ulfenwatch, 6x Trupie Szczury i 6x Roje Nietoperzy. 10x tajemnicze przedmioty: 2x Gnawbone bezpańskie, 2x Diregoyle, 2x nagrobki, 2x wrony i 2x szubienice.
 • 138x karty
 • 1x Ulfenkarn w tajnej kopercie Peril
 • 180x żetony, żetony i znaczniki
 • 20x żetony planszy gry
 • 1x płytka strefy zrzutu
 • 1x kafelek Strefy Ekstrakcji
 • 1x tablica Skyvessel
 • 28 kości
 • 1x 40-stronicowy podręcznik
 • 1x 56-stronicowa księga zadań
 • 1x 16-stronicowa broszura Warhammer Age of Sigmar Warscrolls

Szczegóły produktu
Games-Workshop

Opis

Od ilu graczy:
1
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Warhammer Quest: Cursed City

Gra przygodowa w nieśmiertelnym uniwersum Warhammer z obłędnie pięknymi figurkami.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku