• Obniżka
  • Nowy

Camel Up +Camel Up po zawodach Pakiet PROMO

Ocena 

Pakiet 2 gier z serii Camel Up!

498,00 zł
299,00 zł Zniżka 199,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Pakiet Camel Up Zawiera 2 edycję Przebiegłych Wielbłądów oraz grę Camel Up Po Zawodach!

Camel Up (druga edycja Przebiegłych Wielbłądów)

 

Camel Up 2 edycja, wydawane wcześniej pod spolszczoną nazwą Przebiegłe Wielbłądy to bestsellerowa rodzinna gra spekulacyjna, w której fabularnie wcielamy się w rolę arabskich szejków, którzy obstawiają wyniki wyścigu wielbłądów wokół piramidy. Skoro nie my poruszamy wielbłądami, to jak one się przemieszczają?

 

Przebieg gry

 

W piramidzie są kostki odpowiadające kolorom danych wielbłądów, ruch wygląda tak, że wyrzucamy losową kość i dany wielbłąd porusza się o daną ilość pól. Jeśli na polu na które się poruszył stoi inny wielbłąd, ten poruszający się wskakuje mu na plecy. I teraz jeśli poruszy się ten poniżej, zabiera z sobą wszystkie wielbłądy, które ma na plecach.

Celem graczy jest poprzez analizę prawdopodobieństwa możliwych scenariuszy ruchu i własną skłonność do ryzyka obstawić, który wygra dany etap, czy też wygra/przegra w całym wyścigu. Oczywiście kto pierwszy podejmie ryzyko obstawienia danego koloru, może zarobić najwięcej, ten jednak kto poczeka dłużej, może mieć więcej informacji o tym, jak poruszyły się wielbłądy.

Camel Up: Po zawodach

Sezon wyścigowy już dawno za nami. Jednak wielbłądy są gotowe do nowego zadania! 

Stara dobra zabawa w sprzedawcę dobrze zrobi naszym wyczynowym wielbłądom znanym z gry Camel Up. Tym razem zadanie będzie inne: kupić tanio i sprzedać drogo po drugiej stronie pustyni! Ustawiamy się w kolejce po towary, ładujemy ile się da na nasze wielbłądy i liczymy, że te przebiegłe zwierzątka nic nie zrzucą podczas podróży. 

 

Przebieg gry

W każdej rundzie nowo rozstawione towary przy straganach będą świecić nowością, a jak dobrze wiadomo… kto pierwszy ten lepszy! Turę zaczynamy od licytacji pierwszego gracza obstawiając w ciemno nasze cenne monety. W tym samym czasie ujawnioną sumę porównujemy z innymi graczami, jeżeli wykręciliśmy najwięcej wybieramy towary jako pierwsi. W innym wypadku będzie trzeba poczekać na swoją kolej. Dodatkowe wyzwanie zapewni modyfikator licytacji, który w każdej rundzie zmieni trochę zasady gry.

Gdy już wybierzemy odpowiednie towary, należy rozłożyć po oczekujących na załadunek wielbłądach. Te jednak podlegają kilku zasadom, nie można ładować dwóch różnych typów towarów na jednego wielbłąda i należy uważać na ładowność naszego wierzchowca. Jeżeli ją przekroczymy wszystko pójdzie na glebę i ulegnie zniszczeniu! 

Ostatnim etapem jest decyzja o sprzedaży, możemy zdecydować jaki rodzaj towaru sprzedajemy. Karta przeliczników towaru wskaże nam ile monet za taką sprzedaż otrzymamy. Na koniec gry punktują monety zdobyte za sprzedaż, kto zdobędzie ich najwięcej wygrywa. 

Szczegóły produktu
Lucrum

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
3
Do ilu graczy:
8
Wiek graczy:
8+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Camel Up +Camel Up po zawodach Pakiet PROMO

Camel Up +Camel Up po zawodach Pakiet PROMO

Pakiet 2 gier z serii Camel Up!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku