Potwory w Tokio: Halloween

5902560384529
Ocena 

Kto okaże się w tej rywalizacji straszniejszy?

79,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Halloween to dodatek do Potworów w Tokio, kultowej gry planszowej Richarda Garfielda, autora takich kolekcjonerskich tytułów jak Android: Netrunner czy Magic: The Gathering. Tym razem do stolicy Japonii zawitała noc duchów! Kto okaże się w tej rywalizacji straszniejszy? Rozszerzenie wprowadza do gry dwa nowe potwory — koszmarnego Pumpkin Jacka i przerażającego Boogie Woogiego — oraz nowy typ kart — Kostiumy. Dzięki założeniu Kostiumu zyskamy nowe możliwości, ale musimy się liczyć z tym, że w każdej chwili inny gracz może nam go ukraść! Halloween jest całkowicie kompatybilny ze wszystkimi innymi dodatkami Potworów w Tokio. Jeżeli posiadamy już w swojej kolekcji Potwory w Tokio: Power Up! Doładowanie, będziemy mogli skorzystać z unikatowych Ewolucji dwóch nowych potworów. Co więcej, te Ewolucje wprowadzają jej nowy rodzaj — Darowaną Ewolucję, którą będziemy zagrywać na innych graczy!

Buuuuu! Woooo! Dobry wieczór państwu, z tej strony wasz ulubiony dziennikach Akihoro. Dzisiaj jest Halloween, a ja specjalnie dla państwa założyłem swój kostium klauna. Czyż nie wyglądam przerażająco? Za chwilę do imprezy niszczenia Tokio dołączy niezastąpiony Pimpkin Jack oraz równie niezbędny Boogie Woogie. Oj będzie się działo!

W nowym dodatku znajdziemy 12 kart Kostiumów: Księżniczki, Zombie, Wampira czy Klauna. Na początku gry każdy z was otrzyma dwa Kostiumy, z których wybierze jeden, a drugi wtasuje do talii kart podstawowych. Kostium trzymamy przed sobą, korzystając z jego efektu, jednak w każdej chwili możemy go stracić, jeżeli inny gracz wyrzuci trzy symbole Łapy, a następnie zapłaci nam równowartość Kostiumu w energii. Jednocześnie możemy korzystać z wielu Kostiumów! Prezent dla ciebie!

Darowana Ewolucja to nowy typ Ewolucji, który będziemy zagrywać na innych graczy. Nikt jednak nie ucieszy się z takiego prezentu! Darowane Ewolucje przynoszą szkody temu, który je otrzymał, często zapewniając przy tym korzyści ich właścicielom — Pumpkin Jackowi i Boogie Woogiemu. Takiej Ewolucji możemy się pozbyć, zadając obrażenia innemu graczowi. W ten sposób koszmarne podarunki będę nieustannie krążyć na stole!

Atuty:

  • Dodatek do kultowej gry planszowej Potwory w Tokio autorstwa Richarda Garfielda (Android: Netrunner, Magic: The Gathering);
  • Kompatybilność z innymi dodatkami oraz postacie Boogie Woogiego i Pumpkin Jacka z nowym typem Ewolucji;
  • Nadchodzi Halloween! Załóż jeden z 12 Kostiumów, skorzystaj z jego potężnych efektów i daj się porwać upiornej zabawie!
Szczegóły produktu
Egmont
5902560384529

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
6
Wiek graczy:
8+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Potwory w Tokio: Halloween

Potwory w Tokio: Halloween

Kto okaże się w tej rywalizacji straszniejszy?

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku