• Obniżka

Super Mega Fajna Gra

5902650617438
Ocena 

Zwykłe pudło wypełnione niezwykłą zabawą!

89,00 zł
80,00 zł Zniżka 9,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Odkrywaj liczby i zakreślaj je na swoich kartach. Zrób to jednak sprytnie! Wykreślając cały rząd albo całą kolumnę, odblokujesz nagrody, które pomogą Ci skreślić kolejne pola i zdobyć jeszcze więcej premii! Zbieraj zestawy, by zgarnąć dodatkowe punkty i zostawić przeciwników w tyle. Wszyscy gracie jednocześnie, więc nie ma czasu na nudę. Do zwycięstwa potrzeba nieco strategii i trochę super mega farta!

Super Mega Fajna Gra to dynamiczna gra kaskadowych efektów, w której staramy się jak najefektywniej wykorzystać dostępne możliwości. Każdy uczestnik ma przed sobą trzy karty, na których będzie wykreślał wylosowane liczby, próbując zdobyć najbardziej wartościowe premie. 

Przebieg gry

W tej niezwykłej grze przepełnionej wyśmienitą zabawą w każdej turze odkrywasz kartę z liczbą i wykreślasz odpowiednie pole na 1 ze swoich kart. Wykreśl wszystkie 3 w rzędzie albo w kolumnie, aby odblokować premie, które pomogą w wykreśleniu dodatkowych pól i uruchomią kolejne przydatne premie. Używaj żetonów błyskawic, aby zmieniać liczby według uznania, ale nie zapomnij także o żetonach księżyców, które pozwolą uniknąć kary na koniec gry. W ciągu 4 rund uzyskaj najwięcej punktów i wygraj!

Dlaczego warto zagrać w Super Mega Fajna Gra?

Zasady Super Mega Fajnej Gry można wytłumaczyć dosłownie w kilku zdaniach. Cała rozgrywka opiera się na ryzyku, kuszeniu losu i próbach podjęcia jak najlepszej decyzji w danej chwili. Poszczególne rundy są krótkie, a igranie z losem zapewnia graczom wiele emocji!
Super Mega Fajną Grę możesz wykorzystać jako narzędzie edukacyjne! Podczas rozgrywki rozwijamy zdolności wzrokowe i zdolność planowania, a także uczymy się szacowania prawdopodobieństwa.

W pudełku Super Mega Fajna Gra znajdziemy:

  • instrukcja
  • 60 kart fajnej gry
  • 30 żetonów błyskawic
  • 24 żetony księżyców
  • 18 kart liczb
  • 6 kart punktacji
  • 6 markerów suchościeralnych

Czas gry

30 minut

Liczba graczy

od 1 do 6 graczy

Wiek graczy

8+

Szczegóły produktu
Rebel
5902650617438

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
1
Do ilu graczy:
6
Wiek graczy:
8+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Super Mega Fajna Gra

Super Mega Fajna Gra

Zwykłe pudło wypełnione niezwykłą zabawą!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku