• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar Scinari Enlightener

5011921184118
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar.

95,00 zł
81,00 zł Zniżka 14,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Scinari Enlighteners należą do najwybitniejszych magów bitewnych społeczeństwa Lumineth. Scinari, znani w całych królestwach ze swojej głębokiej wiedzy i przemyślanych rozważań, są ekspertami w wyczarowywaniu oślepiającego światła, palących promieni i odpędzania zaklęć, a szczególnie biegli w odwracaniu wyrządzonych im krzywd z powrotem na wrogów.

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw pozwala zbudować Oświeciciela Scinari, utalentowanego mistrza mistycznej mądrości. Ten mag unosi się nad ziemią, szaty powiewają za nim, z płonącą Runą Enthlai trzymaną w jednej ręce. Dzierżą długą, elegancką laskę w kształcie półksiężyca, która może palić wrogów piorunami światła, a na plecach mają ostrze Oświeciciela, gotowe do zadawania w walce serii eksperckich ciosów. Zestaw zawiera do wyboru dwie głowy – jedną w hełmie z imponującym grzebieniem oraz nagą głowę z długimi splecionymi włosami i delikatnym diademem.

Ten zestaw składa się z ośmiu plastikowych elementów i jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 32 mm. Ta miniatura jest dostarczana niepomalowana i wymaga złożenia - zalecamy użycie kleju Citadel Plastic Glue i farb Citadel Color.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921184118
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar Scinari Enlightener

Warhammer Age of Sigmar Scinari Enlightener

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar.

Napisz swoją opinię
10 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku