• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Regiments of Renown: Hargax's Pit-beasts

5011921210275
Ocena 

Zestaw dodatkowy do gry Warhammer Age of Sigmar

325,00 zł
276,00 zł Zniżka 49,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Regiments of Renown to legendarni najemnicy, którzy wędrują po Krainach Śmiertelników, oferując swoje usługi wszystkim armiom, które pomogą im zrealizować własne ambicje. Prowadzone przez wojowników zarówno sławnych, jak i niesławnych, te psy wojny rekrutują podobnie myślących żołnierzy, aby dołączyli do nich w ich misjach, aby wypełnić ich skarbce i zwiększyć swoją reputację.

Jednym z takich przywódców jest Ogroid Myrmidon, Hargax. Kiedyś rządził gladiatorską Otchłanią Strzaskanych Kolców pięścią z żelaza, zanim został obalony przez młodszego rywala. Teraz wygnany ogroid przemierza światy, szukając potężnych bestii, które skłonią go do uległości i pomogą mu w odzyskaniu tronu.

Ten zestaw zawiera wszystkie figurki potrzebne do zbudowania Bestii Hargaxa — całego Regiment of Renown do wykorzystania w grach Warhammer Age of Sigmar. Ta monstrualna menażeria jest prowadzona przez Ogroida Myrmidona Hargaxa, który wykazuje niesamowite mistrzostwo w oswajaniu swoich bestii. Towarzyszy mu brutalny Fomoroid Miażdżyciel uzbrojony w kawałki zwalonego muru oraz hipnotyzujące, podobne do kota monstrum znane jako Mindstealer Sphiranx.

Ten zestaw zawiera:

- 1x Ogroid Myrmidon

- 1x Zgniatacz Fomoroidów

- 1x Sphiranx Złodzieja Umysłów

Miniatury w tym zestawie są dostarczane z odpowiednimi podstawkami i są niezmontowane i niepomalowane – zalecamy użycie Citadel Plastic Glue i Citadel Color paints.

Jeśli twoja armia ma generała Chaosu, ale nie jest armią Niewolników Ciemności, możesz włączyć ten Pułk Sławy – nawet jeśli jego wartość punktowa przekracza liczbę dozwoloną dla sojuszniczych jednostek. Alternatywnie modele w tym zestawie mogą również pełnić swoje standardowe role na polu bitwy w armii Slaves to Darkness, ale nie będą korzystać z zasad Regiment of Renown.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921210275

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Regiments of Renown: Hargax's Pit-beasts

Warhammer Age of Sigmar: Regiments of Renown: Hargax's Pit-beasts

Zestaw dodatkowy do gry Warhammer Age of Sigmar

Napisz swoją opinię
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku