• Nowy

Citadel Colour Painting Handle XL

5011921170531
Ocena 

Specjalne akcesorium do malowania figurek

55,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Uchwyt do malowania kolorami Citadel XL ma dobrze wyważoną, ergonomiczną podstawę, która wygodnie leży w dłoni, umożliwiając dłuższe malowanie przy mniejszym wysiłku. Masywny sprężynowy klips bezpiecznie chwyta podstawy o średnicy od 50 mm do 170 mm owalnych podstaw - to największa standardowa podstawa, jaką znajdziesz w obecnym asortymencie!

 

Uchwyt do malowania XL został fachowo zaprojektowany do współpracy z szeregiem modułowych narzędzi hobbystycznych, aby poprawić wrażenia z malowania i modelowania. Podstawa bezpiecznie wpasowuje się w stojak do montażu kolorów Citadel, aby zapewnić bezpieczeństwo nawet największym modelom podczas pracy.

Elastyczne ramiona ze stojaka montażowego pasują również zgrabnie do ośmiu gniazd umieszczonych wokół krawędzi bardzo dużego klipsa, co pozwala utrzymać komponenty na miejscu podczas budowania modeli. Te same gniazda są również dopasowane do uchwytów podzespołów, dzięki czemu możesz zachować spójność kolorów nawet podczas malowania dużych, skomplikowanych projektów.

v

Miniatury wyświetlane na obrazach służą wyłącznie do celów skalowania i nie są dołączone do tego produktu.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921170531

Opis

Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Citadel Colour Painting Handle XL

Citadel Colour Painting Handle XL

Specjalne akcesorium do malowania figurek

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku