Neuroshima HEX: Vegas (edycja 3.0)

5902560380798
Ocena 

Dodatek do legendarnej Neuroshimy Hex

34,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Vegas odczuło skutki wojny znacznie mniej niż większość miast USA i jest jednym z niewielu ocalałych ośrodków cywilizacji, gdzie można żyć na nieco wyższym poziomie niż w większości obszarów zniszczonego kontynentu. Od lat tłumy ciągną do miasta w poszukiwaniu rozrywki i pozorów normalnego życia. Z czasem Vegas stało się także mekką dla wszelkich typów spod ciemnej gwiazdy, którzy zwęszyli tu możliwość wzbogacenia się. Dziś każdy wie, że w Vegas może dostać wszystko, co tylko się zapragnie, jeśli tylko się odpowiednio zapłaci. Siła Vegas nie leży w silnej armii czy ciężkiej broni, ale w bogactwie, umiejętnościach programowania maszyn i manipulowania ludźmi.

Zaletą Vegas są szerokie możliwości krzyżowania planów przeciwnika i wykorzystywania jego własnych sił przeciwko niemu – za pomocą cechy Sztabu oraz Agitatorów. Dodatkową zaletą jest znaczna mobilność armii. Wadą jest mała liczba i niska inicjatywa własnych żołnierzy.

Rada taktyczna: Opłacalną strategią jest przybliżenie się własnym Sztabem do Sztabu przeciwnika, by móc przejmować wrogie jednostki, które bronią dostępu do swojego Sztabu.

Szczegóły produktu
Portal
5902560380798
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Neuroshima HEX: Vegas (edycja 3.0)

Neuroshima HEX: Vegas (edycja 3.0)

Dodatek do legendarnej Neuroshimy Hex

Napisz swoją opinię
Zobacz także
14 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku