• Obniżka

Warhammer 40.000: Boarding Patrol: Genestealer Cults

5011921210077
Ocena 

Zestaw do Warhammera 40.000

375,00 zł
319,00 zł Zniżka 56,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Odrażająco wypaczeni wyznawcy kultów genokradów nawiedzają każdy zakątek imperialnej przestrzeni, nieustannie knując, by szerzyć swoje żarliwe oddanie i genetyczne skazy. Takie kulty będą nawet porywać statki kosmiczne i starożytne, dryfujące statki kosmiczne, próbując obalić swoich ciemiężców, stosując zasadzki i podstępy, aby wymanewrować swoich wrogów przez kręte i mroczne przejścia. Kiedy nadejdzie Dzień Wniebowstąpienia, będą gotowi.

Boarding Patrol: Genestealer Cults zapewnia skupioną na walce w zwarciu siłę fanatycznych mutantów, doskonale przystosowanych do rozdzierania wrogów na strzępy w grach z serii Warhammer 40,000 – zwłaszcza w gęstych i śmiercionośnych misjach Abordażu opisanych w serii Arks of Omen – i pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w porównaniu do zakupu kompletów pojedynczo.

Kelermorph prowadzi, strzelając z bliska trzema spersonalizowanymi pistoletami z zabójczą precyzją. Za nim podąża 10 Acolyte Hybrids, uzbrojonych w zmodyfikowane maszyny przemysłowe i zainspirowanych ich przywódcą rebeliantów. Wrogowie wystarczająco odważni, by przetrwać ich atak, zostaną zmiażdżeni przez groteskowego, masywnego Abominanta, prowadzącego pięcioro jego pomniejszego rodzeństwa Aberrant przez kręte korytarze kosmicznego wraku.

Ten zestaw zawiera:

– 1x Kelermorf

– 1x Ohyda

– 5x Aberranty

– 10x Hybrydy Akolitów, które można alternatywnie zbudować jako Hybrydowe Metamorfy

To pudełko może być używane do składania różnych jednostek – zalecana konfiguracja dla gier Akcji abordażowych to Kelermorph, Abominant, pięć Aberrants i dwie jednostki Acolyte Hybrid po pięć modeli.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921210077

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
10+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer 40.000: Boarding Patrol: Genestealer Cults

Warhammer 40.000: Boarding Patrol: Genestealer Cults

Zestaw do Warhammera 40.000

Napisz swoją opinię
Zobacz także
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku