GNOME BLOOD BOWL TEAM: THE GLIMDWARROW GROUNDHOGS

5011921203987
Ocena 

Legendarna gra będąca hybrydą footballu amerykańskiego i uniwersum Warhammera.

165,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Gnomy są czymś w rodzaju zagadki w świecie Blood Bowl, a wielu fanów niemal całkowicie odrzuciło ich istnienie. Choć ich taktyka i leśne stworzenia są nieco niekonwencjonalne, Gnomy bardzo lubią tę grę. Chociaż indywidualni gracze nie są wzorami atletyzmu, ich mistrzostwo w magicznych iluzjach i zaprzyjaźnianie się z leśnymi bestiami daje im pewne korzyści, którymi nie cieszą się mniej chwalebnie brodate drużyny.

 

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw pozwala zbudować Glimdwarrow Groundhogs, drużynę gnomów do wykorzystania w grach Blood Bowl. Zespół składa się z ośmiu Gnome Linemen, dwóch Leśnych Lisów, dwóch Gnome Iluzjonistów i dwóch Gnome Beastmasterów. Znajdziesz cztery opcje głowic, których można używać z dowolnym z czterech różnych korpusów Lineman, a także dwie alternatywne głowice dla każdej z pozostałych pozycji. Władcy Bestii mają do wyboru nakładki na laski, a także przyjaciół gęsi lub borsuków. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie dwustronne monety Blood Bowl, dwa znaczniki obrotu i ponownego rzutu, cztery kule oraz arkusz transferowy.

 

Zasady korzystania z drużyn Gnome w grach Blood Bowl można znaleźć w Spike! Czasopismo: wydanie 17, które jest sprzedawane osobno.

 

Zestaw ten składa się ze 102 plastikowych elementów i jest dostarczany z 14 okrągłymi podstawami Citadel 32 mm i 1 arkuszem transferowym drużyny Gnome. Te miniatury są dostarczane niemalowane i wymagają montażu – zalecamy użycie kleju do tworzyw sztucznych Citadel i farb Citadel Color.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921203987
2020-11-20
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

GNOME BLOOD BOWL TEAM: THE GLIMDWARROW GROUNDHOGS

GNOME BLOOD BOWL TEAM: THE GLIMDWARROW GROUNDHOGS

Legendarna gra będąca hybrydą footballu amerykańskiego i uniwersum Warhammera.

Napisz swoją opinię
Zobacz także
10 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku