• Obniżka

Warhammer 40.000: Rogal Dorn Battle Tank

5011921181520
Ocena 

Zestaw dodatkowy do gry Warhammer 40.000

275,00 zł
234,00 zł Zniżka 41,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czołg bojowy Rogal Dorn to ociężały behemot, który równie dobrze nadaje się do zakotwiczenia linii bojowej, jak i parcia do przodu w celu wsparcia szturmu. Najeżone grzmiącymi działami, te potężne opancerzone pojazdy bojowe niszczą wyrwy w obronie wroga za pomocą ogromnych pocisków i rozrywają piechotę hałaśliwymi burzami ognia.

 

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw pozwala zbudować czołg bojowy Rogal Dorn — mobilną platformę działową większą nawet od potężnego czołgu bojowego Leman Russ. Główna broń Rogala Dorna jest zamontowana na jego wieży — możesz wybrać między ogniem o dużej sile podwójnego działa bojowego lub zastraszającą mocą działa ciemiężyciela z zamontowanym z boku współosiowym działem automatycznym. W drugim twardym punkcie kadłuba można zamontować armatę Castigator Gatling, aby ukarać hordy piechoty, lub armatę pulweryzacyjną, która przejmie zbroję wroga.

 

Zestaw zawiera arsenał opcjonalnego uzbrojenia – możesz dodać opcjonalne wierzchowce sponson uzbrojone w parę ciężkich śrub lub multi-meltów, podczas gdy opcjonalne wierzchowce przednie mogą pomieścić ciężkie stubbery lub metaguny. Gąsienice czołgu można ulepszyć za pomocą dodatkowego pancerza, a także bogate opcje kosmetyczne, w tym haki holownicze, szczeliny widokowe, dodatkowe paliwo, reflektor i schowany sprzęt. Załoga składa się z trzech członków, w tym zwiadowcy, oficera czołgu i strzelca ciężkiego stubbera mocowanego na czopie, który można zbudować z pięcioma opcjami głowicy lub zastąpić zamkniętymi włazami.

 

Ten zestaw zawiera 171 plastikowych elementów i zawiera arkusz transferowy pojazdu Astra Militarum z 475 transferami zawierającymi cyfry, pieczęcie i różne heraldyki pułkowe. Ta miniatura jest dostarczana niepomalowana i wymaga złożenia - zalecamy użycie kleju Citadel Plastic Glue i farb Citadel Color.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921181520

Opis

Czas gry:
45+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer 40.000: Rogal Dorn Battle Tank

Warhammer 40.000: Rogal Dorn Battle Tank

Zestaw dodatkowy do gry Warhammer 40.000

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku