• Obniżka

Warhammer 40.000: Adepta Sororitas Sanctorum Guard

5011921182022
Ocena 

Zestaw do Warhammera 40.000

650,00 zł
585,00 zł Zniżka 65,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Abbess Sanctorum Adepta Sororitas, Morvenn Vahl, zasiada w Senatorum Imperialis jako Wielki Lord – jedna z 12 najpotężniejszych osób w całym Imperium. Kiedy maszeruje na wojnę, robi to w reliktowym stroju bojowym Paragon, Purgator Mirabilis, otoczonym przez jej najwierniejszych i lojalnych wojowników. Kiedy jej Adepta Sororitas przybywają na pole bitwy, wrogowie Imperium trzęsą się ze strachu, wiedząc, że nadszedł ich czas.

Ten pudełkowy zestaw jest wypełniony elitarnymi jednostkami, na czele których stoi jeden z najbardziej oddanych i autorytatywnych przywódców w galaktyce – Morvenn Vahl. Dowodzi dwoma oddziałami wszechstronnych i trwałych strojów wojennych Paragon jako jej własna gwardia honorowa, chroniona przez oddział Celestian Sacresants uzbrojonych w tarcze wieżowe i śmiercionośną broń do walki w zwarciu oraz dwa pięcioosobowe oddziały Sióstr Bojowych, które chcą odeprzeć wroga świętą mocą. bełty i uświęcone płomienie. To pudełko zapewnia 23 plastikowe modele z dostępem do różnych błogosławionych broni, dzięki czemu jest idealnym sposobem na rozpoczęcie nowej armii Adepta Sororitas lub dodanie do istniejącej kolekcji.

Ten zestaw zawiera następujące wieloczęściowe plastikowe modele:

– 1x Morvenn Vahl, Abbess Sanctorum of the Adepta Sororitas

– 6x Paragon Warsuits

– 5x Celestian Sacresants

– 10x Siostry Bojowe, którym towarzyszy 1x Kadzidło Cherub, które można alternatywnie zbudować jako Dominium lub Celestian

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921182022
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer 40.000: Adepta Sororitas Sanctorum Guard

Warhammer 40.000: Adepta Sororitas Sanctorum Guard

Zestaw do Warhammera 40.000

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku