Wszystkie bestsellery
  • Obniżka

Warhammer 40.000: Serberys Raiders

5011921156016
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammer 40.000

180,00 zł
154,00 zł Zniżka 26,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Awans z manipułów Skitarii do korpusu Serberys to wielki zaszczyt. Jeżdżą na szybkich czworonożnych konstrukcjach, których kończyny o ostrych jak brzytwa szponach pozwalają im z łatwością manewrować na najbardziej rozbitym terenie, podczas gdy ich jeźdźcy są zablokowani na magię w pozycjach ze stabilizacją żyroskopową. Serberys Raiders to zwiadowcy  o dużym zasięgu. Doskonale sprawdzają się w oskrzydlaniu sił wroga i przejmowaniu niechronionych aktywów. Zaawansowane matryce oczne wszczepione w czaszki jeźdźców są połączone z ich wierzchowcami, zapewniając maksymalną dokładność, podczas gdy precyzyjnie skalibrowane czujniki węchowe i zestaw czułego sprzętu do wróżenia sprawiają, że są zaciekłymi i przerażającymi tropicielami.

Najeźdźcy Serberys są dobrze przygotowani do walki na każdym dystansie, z karabinkami galwanicznymi oferującymi ciosy z dystansu i doskonale wykonanymi szablami kawalerii do walki w zwarciu. Alfa oddziału jest również uzbrojony w potężny archeo-rewolwer. Stanowią wszechstronną jednostkę awangardową, zdolną wyprzedzić innych Skitarii, a nawet ostrzeliwać wrogie zasoby dowodzenia.

Ten zestaw może być alternatywnie użyty do zbudowania jednostki Serberys Sulphurhounds, co oznacza, że ​​niezależnie od tego, którą jednostkę zmontujesz, otrzymasz mnóstwo zapasowych komponentów do personalizacji swojej kolekcji.

Ten zestaw jest dostarczany w 103 plastikowych elementach, z których można złożyć trzy modele, każdy dostarczany z owalnymi podstawami Cytadeli 60 mm x 35 mm. W zestawie znajduje się również arkusz transferowy Adeptus Mechanicus.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921156016
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Warhammer 40.000: Serberys Raiders

Zestaw dodatkowy do Warhammer 40.000

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku