• Obniżka

Warhammer 40.000: T'au Empire Commander

99120113079
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammera 40.000

210,00 zł
179,00 zł Zniżka 31,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 144,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Szybcy i śmiercionośni Dowódcy T'au pilotują pancerze bojowe o przerażających rozmiarach i mocy. Oczywiście samo pilotowanie ogromnego pancerza bojowego nie czyni z oddziału automatycznie dowódcy — bardziej niż cokolwiek innego, to zmysł strategiczny i umiejętność przystosowania się do nieprzewidywalnych sytuacji wyróżnia tego pilota spośród innych. Osiągnięcie tej prestiżowej rangi wymaga wielu, wielu lat niestrudzonego poświęcenia; każdy dowódca Tau osiągnął swój status na własnej skórze. Ich kombinezony bojowe XV-85 Enforcer Armor Crisis są uzbrojone w niezwykle niszczycielskie zestawy broni — miotacze ognia, miotacze jonów i projektory odłamków należą do opcjonalnego wyposażenia, a elektroniczne zestawy środków zaradczych i ogromne możliwości przetwarzania danych zwiększają ich sprawność bojową.

 

Wariant XV86 Coldstar Battlesuit jest pokryty płetwami, które usprawniają go, umożliwiając superszybkie poruszanie się po teatrze bitwy, unicestwiając wrogów ostrymi wstrząsami z działka seryjnego. Pokładowe holofotonowe środki zaradcze i zestawy telemetryczne dostarczają Coldstar i jego pilotowi-dowódcy ogromną różnorodność informacji, które przytłoczyłyby niewytrenowany umysł - zamiast tego, w tym przypadku, pozwala kombinezonowi bojowemu Coldstar szybować nad wrogami z wdziękiem, z jakim wróg celuje systemy po prostu nie mogą mieć nadziei na złapanie.

 

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować jednego dowódcę T'au, w kombinezonie bojowym XV-85 Enforcer Armor Crisis lub kombinezonie bojowym XV86 Coldstar. W pudełku jest ogromna liczba dostępnych opcji - różne głowice, silniki, zespoły nóg i ramion - i mnóstwo broni! Odłamkowy projektor wybuchu, karabin plazmowy, miotacz ognia, miotacz fuzyjny, cykliczny miotacz jonów, działko wybuchowe (plus zestaw ulepszeń) i kapsuła rakietowa. W zestawie znajduje się dron, który można złożyć jako pistolet, tarczę lub drona znacznika.

 

W zestawie siedemdziesiąt siedem elementów i jedna okrągła podstawa Citadel 60 mm.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
99120113079

Opis

Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer 40.000: T'au Empire Commander

Warhammer 40.000: T'au Empire Commander

Zestaw dodatkowy do Warhammera 40.000

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku