PQ Puzzle 1000 el. MARK GRAY Bridgewater Bay (panorama)

4001504592899
Ocena 

Najwyższa jakość puzzli marki Schmidt Spiele!

55,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem „Premium Quality” to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle „Premium Quality” są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem „Premium Quality” jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.

Żeby małe elementy mogły zapewnić rozrywkę na długo, muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Puzzle marki Schmidt Spiele spełniają ten warunek i dlatego określane są mianem "Premium Quality". Systematyczne kontrole, najwyższej jakości surowce, innowacyjne metody produkcji i wyszukane motywy graficzne, to to co je wyróżnia.

Szczegóły produktu
4001504592899
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PQ Puzzle 1000 el. MARK GRAY Bridgewater Bay (panorama)

PQ Puzzle 1000 el. MARK GRAY Bridgewater Bay (panorama)

Najwyższa jakość puzzli marki Schmidt Spiele!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku