Nibiru - podręcznik główny

9788396217301
Ocena 

Gra fabularna z gatunku science fiction, o utraconych wspomnieniach.

199,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Nibiru to gra fabularna z gatunku science fiction, o utraconych wspomnieniach. Gracze wcielają się w Tułaczy: cierpiących na amnezję ludzi, zagubionych w ogromnej, zamieszkałej przez miliony mieszkańców stacji kosmicznej, gdzie każdy dzień jest walką o przetrwanie. 

Podręcznik do Nibiru zawiera wszystko, czego potrzebujesz do gry. Wprowadzenie do Bezniebnego Świata i opis historii ludzkości w trakcie trzeciego Błysku. 

Trzy rozdziały w pełni opisujące obszary Antumbry, Penumbry i Umbry ze szczegółówymi opisami przykładowych osad, na które mogą natrafić Tułacze, oraz dużą mapą Bezniebnego Świata, która pozwoli śledzić ich wędrówki przez stację. Innowacyjny i nagradzający Twoją kreatywność System MEMO, dzięki któremu budujesz swoją postać - poprzez odkrywanie i opisywanie utraconych Wspomnień Twojej postaci. 

System MEMO łączy się z niezwykłymi Objawieniami, które nagrodzą kreatywność spisywanych przez Ciebie wspomnień. Dzięki Objawieniom będziesz mógł przechowywać esencję wspomnień w przedmiotach, nadając im nowe właściwości, a z najgorszych koszmarów tworzyć straszliwe trucizny. 

Rozbudowany i szczegółowy bestiariusz opisujący faunę i florę zamieszkującą Bezniebny Świat Nibiru, wraz z opisem ich niezwykłej, obcej biologii. Znajdziesz tam też twory pradawnej sztucznej inteligencji o niezrozumiałych dla zwykłych ludzi motywacjach i planach. 

Przygoda dla nowo przebudzonych Tułaczy, która wprowadzi ich w dziwaczny i tajemniczy świat stacji Nibiru.

I wiele więcej! Przekonaj się sam, gdzie zaprowadzą Cię opuszczone korytarze Umbry. Poznaj tajemnice ukryte w martwych kryptach Bezniebnego świata.

Przebudź się!

208 stron. Pełen kolor. Twarda oprawa.

Wydawca: Triglav Studio.

Dystrybutor: Alis.Games

Szczegóły produktu
Alis Games
9788396217301

Opis

Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Nibiru - podręcznik główny

Nibiru - podręcznik główny

Gra fabularna z gatunku science fiction, o utraconych wspomnieniach.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 9788396134899

Wydawca: Alis Games

Dzieciaki na miotłach

Recenzje: 0

W Dzieciakach na miotłach wcielicie się w role czarownic i czarodziejów, uczęszczających do szkoły magii, miejsca pełnego tajemnic, niebezpieczeństw i ekscytujących przygód. 

Cena 99,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku