Kości RPG: Elfickie Czarno-białe

5907814951175
Ocena 

“Á harya indo máralessë” (Szukaj Dobra)

59,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Te kości są tak piękne, że cały opis ich powinien być napisany w Quenya. Ten język zawsze był symbolem wysokiej pozycji elfów, pierworodnej rasy Śródziemia. To odpowiednik elfiej łaciny, mowy najszlachetniejszej rasy na świecie. Spadek ilości jej użytkowników jest uznawany za symbol powolnego upadku kultury elfów w uniwersum J.R.R. Tolkiena. Jednak, jak kiedyś powiedział jeden Eldar: „Á harya indo máralessë”, a my się z tym zgadzamy. Nasze kości sa symbolem nadziei dla elfiego rodzaju, gdyż udoskonalamy je od początku dziejów Q WORKSHOP-u. Każdy rok przynosi nowe kolory i poprawę jakości wykonania, a także kolejne rodzaje trwałych farb do ozdabiania kości. Wszystko to po to, by nasze zestawy były godne uwagi choćby Galadrieli. Elfickie kości to przecież nasz najcenniejszy projekt. Jesteśmy z nich dumni i z pokorą wierzymy, że dzięki nim uda się przywrócić elfią chwałę i ponownie zaprosić ich do naszego świata. 

Kości te, wykonane z najlepszego surowca, ornamentowane elfim pismem i cyframi, są doskonałymi kompletami do wszelkich gier fabularnych i planszowych, które pasują zarówno do postaci elfich, jak i półelfich, mroczno-elfich i podejrzewamy, że nawet jakiś elfi Elvis nie będzie miał do nich żadnych uwag.

Komplet wspaniałych elfickich kości, stanie się nieodłącznym przyjacielem każdego gracza, w którego żyłach płynie choć trochę szlachetnej elfiej krwi, albo w którego sercu płonie choćby małe elfie światło. Jednak prawdziwa magia działa jedynie wtedy, gdy jest odpowiednio dostosowana do potrzeb. Czary nie mogą być rzucane bez zastanowienia. Musisz mądrze wybrać kolor, gdyż elfie dziedzictwo wymaga rozwagi w użyciu. Powinieneś być szybszy niż enty, ale jednak prawdziwa mądrość jest cenniejsza niż złoto, szczególnie gdy wybierasz swoje barwy, które symbolizują osobowość postaci. Kości te zostały wykonane według najlepszej elfiej tradycji, właśnie dla mędrców. Trzeba szanować Eldarów, ale to już zapewne wiesz. Nie lekceważ tego, co tu napisaliśmy!

Kości RPG Elfickie Czarno-białe – „môr ar glân” uosabiają nasze przekonanie, że nawet najmniejsze światełko jest w stanie pokonać ciemność. Te czarne kości są wręcz rozświetlone przez białą farbę w ozdobnych grawerunkach. Wszystko po to, by ten zestaw był prawdziwym symbolem nadziei, może małym jak hobbit, ale wszyscy wiemy, że nawet najbardziej mikry wojownik Światła może pokonać wielkiego trolla lub wejść do Mordoru i wygrać całą wojnę.

Szczegóły produktu
Q-Workshop
5907814951175
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kości RPG: Elfickie Czarno-białe

Kości RPG: Elfickie Czarno-białe

“Á harya indo máralessë” (Szukaj Dobra)

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku