• Obniżka

Kości RPG Wiedźmin. Geralt - Łowca Potworów

5907699496099
Ocena 

Dwa miecze

105,00 zł
89,00 zł Zniżka 16,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Kości RPG Wiedźmin. Geralt - Łowca Potworów

Geralt z Rivii, doświadczony wiedźmin ze Szkoły Wilka, trenowany w twierdzy Kaer Morhen, nosił na swym ciele wiele blizn świadczących o ryzyku towarzyszącym jego profesji. Dwa miecze, których używał, były dla niego więcej niż narzędziami — nieraz stanowiły o życiu lub śmierci. Na tym jednak polega bycie wiedźminem — stoi on pomiędzy ludźmi, a bestiami stworzonymi przez Koniunkcję Sfer. Jest zabójcą potworów i mało prawdopodobne, aby doczekał końca swych dni w ciepłym łożu.

To właśnie jemu poświęcony jest ten specjalny zestaw kości utrzymany w barwach karmelu i srebra, z wyraźną czcionką cyfr, grawerunkami wiedźmińskich znaków, oraz najwyższymi ściankami ozdobionymi symbolem Szkoły Wilka. Widnieje on również na rewersie dołączonej do zestawu monety, jej awersem zaś niepodzielnie rządzi profil znaczonej bliznami twarzy Geralta.

Wiedźmin to nie tylko profesja i postać. Wiedźmin to całe uniwersum stworzone na kartach opowiadań i książek Andrzeja Sapkowskiego, w których wybory nigdy nie są czarno-białe. Barwny, pełen szczególnego uroku, bogaty w niestandardowo ujęte zjawiska i opisany z wirtuozerskim kunsztem świat, stał się podstawą dla późniejszych komiksów, gier komputerowych, gier fabularnych, a także filmów i seriali. Jeżeli znasz którekolwiek z nich, to wiesz, jak wciągające jest to uniwersum. Rozumiesz, dlaczego tak ważna i zaszczytna jest dla nas — ludzi wyrosłych na wiedźmińskich opowieściach — możliwość tworzenia kości opartych na znanych i uwielbianych postaciach z tego świata. Długo i starannie rozważaliśmy wszystkie możliwości, zarówno projektów, jak i schematów kolorystycznych — i jesteśmy dumni, że finalny produkt, stworzony z pasji trafi do Ciebie. Kogoś, kto potrafi je docenić tak samo, jak my.

Świat Wiedźmina jest niesamowitym miejscem. Pełen magii, niezwykłych zjawisk, przerażających potworów i barwnych postaci, oferuje każdemu moc wrażeń i odskocznię od trosk codziennego świata - niezależnie od medium, które pozwala  się w nim zatopić. Nasze kostki wykonane są z umiłowaniem dla tego niepowtarzalnego klimatu, dbałością o szczegóły i pragnieniem sprawienia, aby wszyscy fani Wiedźmina, abstrahując od tego kim są, mogli razem z nami podróżować po Kontynencie w poszukiwaniu ekscytujących przygód.

Wiedza to potęga — Wiedźmin musi znać swoja ofiarę, zarówno z lekcji, jak i doświadczenia. Kostki są karmelowe, z pomalowanymi na srebrny kolor grawerunkami.

Przygotowany na wszystko — Ten zestaw zawiera 8 elementów: K4, K6, K8, K10, K00 (%), K12, K20, oraz K2 w postaci metalowej monety.

Znak cechowy — Ścianki o najwyższych wynikach, a także rewers monety, przedstawiają symbol Szkoły Wilka, zaś awers monety przedstawia profil twarzy Geralta.

Oficjalny i profesjonalny — Zestaw Kości Wiedźmin jest oficjalnie licencjonowany przez CD PROJEKT RED, wyprodukowany w Polsce, UE.

Szczegóły produktu
Q-Workshop
5907699496099
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kości RPG Wiedźmin. Geralt - Łowca Potworów

Kości RPG Wiedźmin. Geralt - Łowca Potworów

Dwa miecze

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku