Wydarzenia

Turniej Wehikuł Czasu Pokemon Prerelease Paldea Evolved

Czytaj więcej..

września 23, 2023  Do  września 23, 2023
Turniej Star Wars Shatterpoint w Pegazie

Czytaj więcej..

października 8, 2023  Do  października 8, 2023
Turniej Multi WPN Qualifier Ghent Belgium w Bydgoszczy w Centrum gier Pegaz

Czytaj więcej..

października 21, 2023  Do  października 22, 2023
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
  • Obniżka

Zestaw Kości Japońskich: Wspomnienie Słodkiej Wiosny

5907699496600
Ocena 

Słodycz w pamięci

79,00 zł
69,00 zł Zniżka 10,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Sakura, czyli kwiat wiśni, to nie tylko narodowy symbol Japonii, ale prawdziwie niezwykłe zjawisko samo w sobie. Kojarzony jest przede wszystkim z wiosną, a dokładniej kwietniem i mnóstwem drzew obsianych biało-różowymi kwiatami, wypełniającymi krajobraz aż po horyzont. Ich delikatne płatki są jednak nie tylko zapierającym dech w piersiach widokiem, lecz także znaczącym przesłaniem w kulturze Japonii. Uważane są za symbol piękna i delikatności, a także za metaforę ulotności ludzkiej egzystencji – niektóre odmiany kwitną bowiem tylko przez jeden tydzień w roku. Dlatego też kolejnym znaczeniem kwiatów wiśni jest odnowa.

Wiosną w Japonii wielu ludzi celebruje zwyczaj Hanami, który w najprostszym tłumaczeniu znaczy “podziwianie kwiatów wiśni”. Z początku był swoistym rytuałem znamionującym odrodzenie, później zaś stał się przypomnieniem, aby cieszyć się tym, co mamy tu i teraz. Do dzisiaj rzesze ludzi, połączonych więzami rodzinnymi, romantycznymi, czy przyjacielskimi, gromadzą się i urządzają sobie pikniki pośród kwitnących drzew. Otaczające ich kwiaty swą aurą wspomagają zacieśnianie więzi, łagodzenie waśni i nowe początki. I tak też będzie z Twoimi kostkami: ilekroć wyjmiesz je z tej sakiewki opatrzonej symbolem Sakury, będą z Tobą współdziałać na nowo.

Chociaż styl Oddechu Wiosny najbliższy jest naszym Zestawom RPG Kości Japońskich, jego doproczynny wpływ nie kończy się na nich. Świetlik Głębokiej Nocy, Lotos Błękitnej Gwiazdy, a także Płatki Kwitnącej Wiśni – te zestawy doskonale uzupełnią aurę tej sakiewki, jednakże wiedz, że każda kostka umieszczona w niej zyska nową energię do dawania Ci jak najszczęśliwszych rzutów!

Japońska Sakiewka na kości: Oddech Wiosny jest niezwykła w naszym repertuarze. Jako pierwsza w historii naszych akcesoriów wykorzystuje połączenie bieli i czerwieni, w japońskiej kulturze kojarzonych odpowiednio z niewinnością i pasją, a więc głosząc przesłanie równowagi. Kolorowy nadruk na froncie sakiewki jest równie znaczący: symbol kwiatu wiśni na delikatnej gałęzi drzewa niesie ze sobą odrodzenie i nowy początek, sprawiając że Twoje kostki nigdy nie wyczerpią swojej puli krytycznych sukcesów.

Znaczące barwy — Barwy tej sakiewki to białe tło, czerwone sznurki jako zamknięcie, oraz kolorowy nadruk kwiatu wiśni na froncie.

Znaczące symbole — Znaki otaczające kwiat są zapisane w piśmie japońskim. Tłumaczone na język polski oznaczają „Wszystkie kości opowiadają historię”.

Znaczący materiał — Ta sakiewka na kości jest wykonana z bawełny o gramaturze 200, zamykany wytrzymałymi lnianymi sznurkami.

Znacząca pojemność — Przybliżone wymiary sakiewki to 11cm x 15cm (4,33” x 5,90”), co pozwala pomieścić co najmniej 35 standardowych kostek.

Szczegóły produktu
Q-Workshop
5907699496600
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zestaw Kości Japońskich: Wspomnienie Słodkiej Wiosny

Zestaw Kości Japońskich: Wspomnienie Słodkiej Wiosny

Słodycz w pamięci

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku