• Obniżka

Clash of Cultures: Monumentalna Edycja Polska

5902560383713
Ocena 

Stań na czele jednej z historycznych cywilizacji

619,00 zł
449,00 zł Zniżka 170,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Imperium Rzymskie rozwija się w najlepsze, ale jego mieszkańcy nie mogą spać spokojnie. Wojowniczy Mongołowie szukają kolejnych terenów do podboju, Japończycy pragną nowych obszarów pod uprawę, a straszliwi Aztekowie chcą ofiar do złożenia swoim bogom. Ale zaraz, coś tutaj nie gra. Rzymianie, Aztekowie i Japończycy w jednym miejscu?

Clash of Cultures: Monumentalna Edycja to porażająca w swym ogromie cywilizacyjna gra planszowa dla 2-4 graczy. Obok zaktualizowanej wersji gry z 2012 roku, w pudełku znajdziemy także dodatek, Cywilizacje. Łącznie to kilkadziesiąt żetonów, ponad setka kart i aż kilkaset figurek!

Stań na czele jednej z historycznych cywilizacji, takich jak Rzym, Grecja, Celtowie czy Kartagina. Postaw na jej czele wybitne jednostki, wśród których nie zabraknie Juliusza Cezara, Ramzesa II czy Aleksandra Wielkiego. Eksploruj kolejne obszary, buduj miasta i walcz o dominację.

Atuty:

Planszowa gra cywilizacyjna z mechanikami eksploracji terenu, rozbudowy miast, odblokowywaniem drzewek rozwinięć i walką o dominację.

Monumentalna Edycja zawierająca podstawkę razem z rozszerzeniem — kilkadziesiąt żetonów, ponad setka kart i kilkaset figurek w jednym pudełku.

Stań na czele jednej z piętnastu historycznych cywilizacji, wybierz dla niej genialnego przywódcę i poprowadź przez kolejne epoki do światowej dominacji!

Szczegóły produktu
Portal
5902560383713

Opis

Czas gry:
180+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
14+
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Clash of Cultures: Monumentalna Edycja Polska

Clash of Cultures: Monumentalna Edycja Polska

Stań na czele jednej z historycznych cywilizacji

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku