Wszystkie bestsellery

Pokój 25: Apogeum

Ocena 

Wszystko co najlepsze w serii Pokój 25!

179,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

25 pomieszczeń, grupa śmiałków i tylko jedna szansa, by wydostać się na zewnątrz… Czy podołacie wyzwaniu?

Pokój 25 to gra wymagająca umiejętnego planowania ruchów. Wraz z pozostałymi uczestnikami zostajecie zamknięci w labiryncie 25 pomieszczeń ułożonych w kwadrat. Waszym zadaniem jest poruszanie się po planszy w taki sposób, by jak najszybciej odnaleźć tytułowy Pokój 25, dostać się do niego i uciec. Oczywiście nie wszystkie pomieszczenia są warte odwiedzenia – w wielu z nich czekają na Was niebezpieczne pułapki.

Jak działa ta wersja?

Pokój 25: Apogeum to kwintesencja całej serii Pokój 25. Łączy w sobie wersję podstawową oraz usprawnienia znane z dodatku Sezon 2. Jest całkowicie niezależną grą i nie wymaga do zabawy żadnych dodatkowych elementów.

Ta odsłona serii pozwala na zabawę 1-8 osób, a do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki: kooperację oraz podejrzliwość. Oprócz pomieszczeń i postaci znanych z wersji podstawowej, gra zawiera również te, które pojawiły się w dodatku Sezon 2. W pudełku znajdziemy również znane fanom serii karty Z.R.B., które pozwalają podnieść poziom trudności naszej rozgrywki.

Dodatkowo w tej wersji znajdziemy zupełnie nowy poziom trudności – Apogeum. Stanowi on największe z dotychczasowych wyzwań.

Szczegóły produktu
Rebel

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
1
Do ilu graczy:
8
Wiek graczy:
10+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

VTES Vampire: The Eternal Stuggle talia Libertine Ball

Pokój 25: Apogeum

Wszystko co najlepsze w serii Pokój 25!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku