• Obniżka

Gloomhaven: Szczęki lwa

Ocena 

Zbadaj sprawę tajemniczych zaginięć w mieście

299,00 zł
269,00 zł Zniżka 30,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 259,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Pierwsza pozycja na BGG nie wzięła się z niczego!

Samodzielny dodatek do Gloomhaven to idealny sposób na wciągnięcie się w świat pełen przygody! Gloomhaven od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce na portalu BoardGameGeek jako najlepsza gra planszowa na świecie, a sama zaskarbiła sobie przychylność masy recenzentów i graczy!

Przebieg gry

Gloomhaven: Szcżeki Lwa to przygodowo-scenariuszowa gra fantasy w której, wspólnymi siłami staramy się przejść epicką kampanię. Każdy scenariusz rozpoczynamy od rozstawienia naszych figurek w księdze misji. Na stronach książeczki będziemy mieli mapy gotowe do rozegrania danej potyczki. Ustawiamy pionki wrogów, czytamy warunki zwycięstwa i gramy!

Każdy przeciwnik będzie posiadał swoje własne zachowanie i sposób atakowania graczy, więc dobór strategii będzie tutaj odgrywał ogromną rolę. Gloomhaven wyróżnia system dywersyfikowania losowości.

Zamiast kostek, każdy z graczy (i przeciwnicy) posiadają specjalną talię modyfikatorów. Gdy atakujemy, wyciągamy wierzchnią kartę i z niej stosujemy modyfikator. Co ciekawe, w trakcie rozgrywki nasza talia “rzutu kostką” będzie wielokrotnie przez nas przerabiana zmieniając sposób walki naszego bohatera. Nie tylko na tym polega rozwój bohatera w Gloomhaven: Szczęki Lwa, będziemy mieli dostęp do wielu kart akcji, przedmiotów i systemów legacy (modyfikowanie kart poprzez specjalne naklejki). Dzięki tym wszystkim aspektom, każdy bohater będzie inny i unikatowy!

Dlaczego warto zagrać w Gloomhaven: Szczęki Lwa

Gloomhaven: Szczęki Lwa posiada zdecydowanie lepsze wprowadzenie do świata znanego z pierwotnego Gloomhavena. Pierwsze trzy scenariusze “szkoleniowe” pozwalają na poznanie mechanik gry w trakcie rozgrywki, bez konieczności czytania olbrzymiej instrukcji wersji podstawowej. Obie wersje można łączyć w celu jeszcze większej opcji regrywalności.

Gloomhaven: Szczęki Lwa to unikatowa, dynamiczna i bardzo regrywalna gra planszowa z bogatą fabuła i przepięknym wydaniem. Wciąga od pierwszej rozgrywki i jest świetnym wprowadzeniem do bardziej zaawansowanych gier planszowych!

W pudełku gry Gloomhaven: Szczęki Lwa znajdziemy:

- 2 książki scenariuszy (25 scenariuszy)

- podręcznik i instrukcja "Ucz się podczas gry"

- figurki

- karty

- mapa

- naklejki, żetony i znaczniki

Czas gry:

45 minut

Liczba graczy:

od 1 do 4 graczy

Wiek graczy:

14+

Szczegóły produktu
Albi

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
1
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
14+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Gloomhaven: Szczęki lwa

Gloomhaven: Szczęki lwa

Zbadaj sprawę tajemniczych zaginięć w mieście

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku