Przeklęte dylematy

5902650619111
Ocena 

Wybory, od których idzie zwariować!

89,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

W życiu nie ma nic za darmo! Wyobraź sobie, że od teraz możesz przesyłać myśli bezpośrednio do umysłów innych ludzi, ale w zamian nie możesz zginać kolan i łokci. Przyjmujesz wyzwanie? A co Twoim zdaniem wybraliby Twoi znajomi?

Przeklęte dylematy to zwariowana gra imprezowa, dzięki której poznasz swoich najbliższych z zupełnie innej strony! W każdej rundzie jedno z Was stanie przed abstrakcyjnym wyborem – musi wskazać, czy przyjęłoby sztosową opcję w nierozerwalnym pakiecie z prawdziwym życiowym szajsem. Tymczasem reszta graczy głosuje, jaka będzie odpowiedź przeklętego dylemaciarza. Ci, którzy obstawią poprawnie, otrzymają cenne punkty!

Na czym to polega?

W grze dostępne są dwie pule kart: sztosu (z umiejętnościami, które prawie każdy chciałby mieć) i szajsu (z brutalną ceną za bycie ponadprzeciętnym).  W każdej rundzie jedna osoba staje przed wyborem jako przeklęty dylemaciarz. Musi zastanowić się, czy przyjmuje dylemat w zaproponowanym kształcie, czy odrzuca go.  Pozostałe osoby rozważają, jaka będzie decyzja dylemaciarza.  Gdy wszyscy podejmą decyzję, uczestnicy podnoszą przed sobą pięść z kciukiem skierowanym w bok, a następnie odliczają do trzech i głosują.

Gracze, którzy odpowiedzieli poprawnie, otrzymują punkty. Zwycięży osoba, która zgromadzi ich najwięcej po rozegraniu określonej liczby kolejek. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

  • Wydaje Ci się, że perfekcyjnie znasz swoich znajomych? Przeklęte dylematy pozwolą Ci to sprawdzić! Szybko okaże się, czy trafnie przewidujesz abstrakcyjne wybory innych.
  • Wśród dostępnych kart sztosu i szajsu znajdziecie zarówno zwariowane i śmieszne propozycje, jak i poważniejsze zagadnienia. Możecie wybrać tylko część z nich, decydując, jaki będzie charakter Waszej zabawy.
  • Gry oparte na dylematach i wyborze są świetnym pretekstem do rozpoczęcia ciekawej rozmowy! Śmiało dyskutujcie o tym, dlaczego spodziewaliście się innego wyniku i co sami zrobilibyście w opisanej sytuacji.
  • Zawarty w grze zestaw kart sztosu i szajsu pozwala na stworzenie ponad 10 000 unikalnych dylematów. To całkiem sporo decyzji do podjęcia!

Zawartość:

  • 211 kart
  • instrukcja
Szczegóły produktu
Rebel
5902650619111

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
10
Wiek graczy:
18+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Przeklęte dylematy

Przeklęte dylematy

Wybory, od których idzie zwariować!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 5906395350582

Wydawca: G3

11. bierze!

Recenzje: 0

Rewelacyjna gra karciana z szalonymi liczbami w nowym wariancie!

Cena 45,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku