Wszystkie bestsellery

Tak, Mroczny Władco! zielona

Ocena 

Bójcie się gniewu Arcygeniusza Zła!

79,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Po raz kolejny diaboliczne plany Rigora Mortisa, Arcygeniusza Zła, zostały pokrzyżowane. Ktoś musi zapłacić za tę porażkę. Jako gobliny służące Rigorowi, będziecie musieli wykazać się sprytem i myśleniem, by wytłumaczyć się z kolejnej spartolonej misji i uniknąć jego straszliwego gniewu. Przygotujcie się na półprawdy, kłamanie w żywe oczy, wymyślanie bajek, oskarżanie swoich towarzyszy i przerzucanie na nich odpowiedzialności za klęskę. Tu cel uświęca środki i każdy chwyt jest dozwolony, aby uniknąć piekielnego gniewu i Złowieszczego Spojrzenia Mrocznego Władcy.

Uwaga: gra podstawowa zielona zawiera nowy zestaw kart, a wersja czerwona jest reedycją gry z roku 2013 i zawiera ten sam zestaw kart! 

Tak, Mroczny Władco! to narracyjna gra karciana osadzona w świecie Kragmorthy. Lekka i pełna humoru, łatwa do nauczenia. Wystarczy kilku przyjaciół i trochę wyobraźni, by zacząć rozgrywkę pełną fantazji. 

UWAGA! Oba zestawy podstawowe (Czerwony i Zielony) gry Tak, Mroczny Władco! mogą być grane osobno lub można je połączyć w jeden duży zestaw z mnóstwem kart pozwalających zrzucić winę na kogoś innego.

Szczegóły produktu
Black Monk

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
4
Do ilu graczy:
13+
Wiek graczy:
8+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG: Sword & Shield - Darkness Ablaze - Celebration Darkness Ablaze + Rebel Clash + Dodatkowy Darkness Ablaze

Tak, Mroczny Władco! zielona

Bójcie się gniewu Arcygeniusza Zła!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku